Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van annyi ostoba,...

Miért van annyi ostoba, agresszív ember manapság? Rettentően utálom őket.

Figyelt kérdés
Biztos voltak régebben is, de valahogy tényleg úgy tűnik, hogy egyre több van belőlük. Minél primitívebb, agresszívebb valaki, annál nagyobb az egója, kötekedik, ordenáré beszólásokkal traktálja a másikat, stb. Büszkék a tudatlanságukra, a gyűlölködésükre, arra, hogy csak kötekedni tudnak. Mielőtt valaki azt tanácsolná, ne ilyen körökben mozogjak, annak szólok, nem a családomban és a baráti körömben vannak ilyenek. Munkahelyen, utcán, járműveken, interneten találkozom ezzel a jelenséggel. Nem tudom hogy elkerülni őket, pl. mikor valaki munkahelyen tolja a másikra a maga politikai elképzeléseit borzasztóan agresszíven (pártállástól függetlenül) akkor ha sokáig nem reagálsz, akkor az a baj, ha pedig rászólsz, hogy hagyja abba, vagy, hogy valótlanságokat állít akkor pedig alpáriba átmegy és úgy beszél veled, mintha kb. a családját megölted volna. Akkor ott vannak a faggatózó, pletykás egyedek. Akármilyen szépen szólsz nekik, hogy te ebben nem vagy partner, akkor ott is jön ez a reakció. De utcán is hömpölyög az alpári, kötekedő tömeg. Tényleg ekkora divat manapság ez a magatartás?
2018. okt. 1. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen fejlesztettem ki a szellemi autonómiát és élek visszavonultan.
2018. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos tényleg ez a mai divat :/ A normális emberek száma egyre csak csökken, míg a kötekedő ostobáké nő. Én is ezt tapasztalom. Aki normális, annak meg emiatt lesz nehezebb az élete. Először is tönkreteszik őket, azután meg még nekik van bűntudatuk. Aki meg nem követi ezt a "divatot", azt lenézik. Valószínűleg elkezdte néhány ember, aztán mások ezt jónak látták, és felvették a stílusukat. Manapság pedig az ilyen emberekre néznek fel a gyerekek (tisztelet a kivételnek!), és így még több agresszív ember lesz.


Valahogy meg kell próbálni kerülni és figyelmen kívül hagyni őket, mert az ilyen ember egy percet sem érdemel meg a drága idődből.

2018. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2%

Aha, szóval teged zavar az ostobaság meg az alpárisag, de Te beszélhetsz igy más "egyedekről"...

Ugyanaz a primitivseget üződ, mint amit megszolsz. Nem értem mi a bajod?

2018. okt. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

"Ugyanaz a primitivseget üződ, mint amit megszolsz. Nem értem mi a bajod?"


Ezt a következtetést mi alapján vontad le?

2018. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na igen, a 3. kommentelő valószínű magára ismert. Igen, a te kaliberedről beszéltem! Aki egy teljesen normális kérdésre pattogva, agresszíven reagál nagy unalmában, mert attól érzi magát valakinek.


Azért érzem magam tőled és a típusodtól teljesen különbnek, mert én nem abban lelem az örömömet, hogy normálisan beszélő / kérdező embereket leugassak minden ok nélkül, nem erőltetem másra a politikai meggyőződésem, nem dobom ki az életemből azt, akinek nem az a meggyőződése, mint nekem, és senki magánéletében nem vájkálok könyékig, nem faggatózok. És kár próbálkoznod, nem tudsz lehúzni a szintedre!

2018. okt. 2. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!