Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális hogy én [17L] egy 23 éves fiúba vagyok szerelmes? Vagy csak egy lelki társat látok benne?

Figyelt kérdés

Ha nem maradtam volna +1 évet oviba már rég 11.-es lehetnék,a fiú 2 év munka után most főiskolán van.

Majdnem egyforma gondolkodás módunk van,nem játszik a lányokkal,nagyon kedvesnek és megértőnek tűnik.

Attól még ,hogy teljesen komoly fiúnak látszik tud ugyanolyan gyerekes is lenni mint én. (Ezt a részletet onnan állítottam össze,hogy nézet Dragon Ball-t és az nem ilyen korosztályok nézik,de én így is elfogadom! Legalább nem egy szoknya pecér...

Anya munkahelyén volt diákmunkán,az ő anyukája is ott dolgozik és még az is kiderűlt ,hogy az apám ismeri régebbről az apját.



2018. okt. 6. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen normális. Viszont bocs hogy ezt mondom, de mégis rohadt sok az az 5 év úgy hogy te még 10.-es vagy, a fiú meg már dolgozott is, és most fősulira jár.
2018. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,és az ősznteséged is :) én is ezen vagyok felakadva folyamatosan :( gondolkodás szintjén ugyanaz ....de a kor...
2018. okt. 6. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Normális, bár az tényleg egy másik kérdés,hogy hosszabb távon mennyire működne ez köztetek. (Mondjuk a Dragon Ball-al kapcsoltban tévedsz, alapvetően középiskolások a célcsoportja, de felnőttek is nézik, főleg ha valaki nézte gyerekkorában a régit, az jó eséllyel fogja most az újat is.)
2018. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem sok az év, a tapasztalaitok viszont nagyon különbözőek, ezeket nehéz egymáshoz igazítani, ha ő is akar tőled valamit.
2018. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 health visitor ***** válasza:
100%
Ez a korkülönbség egyáltalán nem sok. Én 18 voltam, amikor megismertem az akkor 24 éves barátomat. Ennek már 5 éve, és azóta együtt vagyunk.
2018. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

A korkülönbség nem sok, csak az számít, hogy mennyire szeretitek egymást és hogy mennyire tudjátok elfogadni.


Egyébként dragon ball-t vagy valamilyen animet nem csak tinik neznek...

2018. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem te is tudod a választ, csak egy kis bátorításra vársz. Ne akadj fenn ilyen kis dolgon, hogy vajon mit fognak szólni az emberek, vagy ő. Csak tedd azt, ami a szíveden van. Nem lehet kijavítani azt, amit még nem tettél meg.

És nem fog békén hagyni az a tény, hogy szimpatikus. De szerintem feleslegesen ne erőltetsd azt, hogy hivatalos párkapcsolati formába menjetek, mert annak nincs semmi értelme, sokat aggódsz, rágörcsölsz. Csak légy vele együtt, és hagyd, hogy szabad döntést hozzon. Mert minden, ami erőltetés, az nem válik be. Ne ülj a dolgokon túl sokat, hanem csak tedd meg. Nem őrültség, mindent helyre lehet hozni.

2018. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindegyikőtök nagyon jól megírta :)

De attól félek,ha elmondom neki vagy leírom, és nem érez semmit irántam akkor akárhányszor majd várok a buszra amint mindig együtt utaztunk ,nem bírok majd a szemébe nézni.... Anya is közbe mindig mondja ,hogy ne tedd még kellemetlenebbé a helyzetet... De nem akarok se az ő tanácsa szerint se a magamé szerint cselekedni... Pedig akármikor meglátom egyszerűen nem tudom kikerűlni azt az érzést ,hogy... legyek vele közvetlen:/

Tényleg elmondjam neki?

2018. okt. 14. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!