Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normalis ha meg nem voltam...

Normalis ha meg nem voltam szerelmes? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
16éves vagyok, es nem is a szerelmen van a hangsuly hanem hogy egy pasim volt egy honapig, mert utana szakitottam vele. Az a bajom, hogy mostanaban mintha a fiuk megszokták volna hogy a lanyok kozelednek, de en nem vagyok ilyen. Tobben kerdeztek vagy mondtak mar, hogy biztos sok fiu rad ir mert jol nezel ki meg ilyenek, de nem. Ha bulizom akkor sem nagyon szoktak odajonni, csak a barataim. Szoval a kerdesem igazabol az lenne, hogy flortoljek vagy mit csinaljak? Legyszi segitsetek ebben. Nem feltetlenul akarok kapcsolatot, csak hogy megis mit tegyek.
2017. okt. 18. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, hogy még nem voltál szerelmes. Ez majd idővel jön.

Természetesen flörtölhetsz ha szeretnél, de ettől még nem biztos, hogy szerelembe is fogsz esni. Hidd el, a szerelembe esés akkor igazán szép, ha nem erőltetik.

Csak várj türelmesen:)

2017. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!