Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kevés...

Mit csináljak, ha kevés barátom van, de egyik sem igaz barát?

Figyelt kérdés

Igazából társasági ember vagyok, mindannyian bulizósak, járok velük alkalmakkor kocsmázni, bulizni, néha diszkóba is, de egyszerűen egyikben sem bízhatok meg, mind kibeszél, kinevet, ott hagynak egy buliban, stb.

Ha körbenézek rajtuk, akkor mind defektes, ez az igazság, az egyik kb 5 pasival kavar egyszerre, a másik 40 éves pasikat fűzöget, "fiúbarátom", csak kettő van, de az egyik folyamatosan lehord a hátam mögött mindennek, és pletykákat terjeszt rólam, a másik egész normális, talán a az egyetlen értelmes ember, akit ismerek.

A maradék meg egyszerűen olyan tipikus fiatal, akiknek nincsenek céljaik, napról napra élnek, minden nap isznak, vagy éppen villognak apuci pénzén.

Én nem vagyok egyik kategória sem, egy hosszú kapcsolatom volt, és nem szokásom minden bulin más fiúval eltűnni, és nem is vagyok elkényeztetett dög sem, vannak céljaim, és igyekszem mindent megtenni, hogy elérjem ezeket. Sokat sem iszom.

Mit csináljak? Hiába vannak "barátaim", így is magányosnak érzem magam.

Csak hasznos válaszokat kérnék!


2018. okt. 7. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ezekkel az emberekkel én minden kapcsolatot megszakítanék és új barátokat keresnék. Ha gondolod írhatsz.
2018. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaz barátot,oltári nehéz találni,nekem mindössze két barátom maradt,mert akik csak kavartak,vagy kibeszéltek,vagy nem törődtek velem,úgy mint én velük,inkább hagytam.

Próbálj,olyan közösségbe járni,ahová te is szívesen mész,olyan helyekre,bulikba,rendezvényekre,vagy internetes fórumok,ahol szívesen részt vennél,és akár hasonló emberekkel összeismerkedhetsz. :)

2018. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is ebben a cipőben járok. 21F. Előző "életemnek" kb annyi. Én most keresem a lehetőséget, hogy igazi barátot találjak, akivel megélhetem a legjobb pillanatokat.

Sajnos ez ritka

2018. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
*előző vagyok* ha gondolod írhatsz és beszélgethetünk. Facebookodat elküldheted ha gondolod és örömmel megismernélek, barátként persze :)
2018. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A buliba, kocsmába csak az alja jár, nem csodálom hogy nem igaz barátaid, hiszen már agysejtjük sem maradt a sok vedeléstől, meg az idő jó részében azt sem tudják hol vannak. Járj értelmesebb helyekre, moziba, könyvtárba, kávézóba, ott jobb esélyekkel ismerkedsz meg arra érdemes emberekkel.
2018. okt. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilván járok kávèzóba is, meg ètterembe, ha èppen van kivel...
2018. okt. 8. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!