Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 17 vagyok és még sosem volt...

17 vagyok és még sosem volt barátom?!

Figyelt kérdés
17 vagyok és még sosem volt barátom. Többen mondták, hogy majd egyetemen biztosan megtalálom majd az igazit de én nem szeretném. A jövőmet külföldön tervezem, ezáltal egy külföldi barátot szeretnék majd. Mit gondolsz nagyon hülyének tűnök emiatt?

2017. aug. 19. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Hát akkor kimész külföldre, és külföldi pasid lesz. Ez még a jövő zenéje. Foglalkozz a jelennel, hogy meg is valósulhassanak a jövőbeli terveid.tanulj, fejleszd magad, élvezd ki a szabadidődet, érezd jól magad.
2017. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz ez nagy önzőség? Unokatestvéremnek volt egy magyar barátja, de unokatesóm kiköltözött külföldre míg a barátja itthon maradt. Láttam, hogy hogy gyötrődtek össze-vissza mígnem szakítás lett a vége. Én nem szeretnék ebbe a "hibába" esni, ezért próbálom elkerülni a szerelmet itthon. Egyébként köszi a kedves választ!:)
2017. aug. 19. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem koraiak még számodra az ilyen léptékű tervek, - bár én sem vagyok tévedhetetlen!

Ha külföldre orientálódsz, akkor már most érdemes alaposabban elmélyülni az idegennyelv(ek) használatának elsajátításában, - senki nem fog megtanulni a kedvedért (a leendő munkáltatóid közül) magyarul, munkát pedig csak úgy tudsz vállalni, ha meg tudod értetni magadat az országban, ahová készülsz költözni. B opció, hogy "ráakaszkodsz" valakire (aki ismeri a nyelvet társalgási szinten) odakint és folyamatosan kiszolgáltatottá teszed Magad előtte.

A barát keresését nem érdemes elkapkodni, mert a barát az az ember szokott lenni egy ember életében, akire bármilyen élethelyzetben lehet számítani!

Elkapkodva ezt nagyon sok kudarc érhet még!

Nagyon sajnálom, ugyanakkor megértem, hogy nem Magyarországon képzeled el az életedet!

2017. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Szia, en külföldön elek egy jo ideje, ha gondolod irj ram, hatha ugyanarrol a külföldröl van szo :D
2017. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem teljesen rendben van,ahogy gondolkodsz. Nem tűnsz hüjének,sőt...
2017. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17 évesen ezen aggódni, ja de lehet, hogy ciki, hisz már minimum 3. gyereknek kéne érkeznie... ja vagy mégse.
2017. aug. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek! Jók legyetek!😇
2017. aug. 21. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!