Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom ha nem...

Mi lehet a bajom ha nem szeretem az emberek társaságát, fájdalmat okoz mindenféle emberi kontaktus, nem akarok barátkozni senkivel?

Figyelt kérdés

Annyira vágyom csak hogy mindenki hagyjon békén, hozzám se szóljon senki.


F/27


2018. okt. 11. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
rossz elmenyek kotnek az emberi kapcsolatokhoz es ez megmaradt tudat alatt
2018. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek.

Sokszor én is így vagyok, mer az emberek nagy része retardalt és elviselhetetlen stb stb.

Nekem sincs kedvem velük beszélgetni ..kivéve családommal meg pár ember. Antiszoc vagyok, ennyi.

2018. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1-nél a pont.

Traumák és rossz élmények értek, és ahogy Feldmár mondaná, a szégyen olyan a léleknek mint a testnek az izzó vas, és aki egyszer megégette magát, az a jövőben kerülni foja a tüzet. Vagy lehet, hogy inkább depresszív ez a probléma, untatnak az emberek. Ha gondolod írj, és amennyire tudok segítek

2018. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Antiszoc vagy valszeg, ami nem baj. Csak az ilyeneknek nem kedvez a világ :D én is ilyen vagyok, tudom milyen. Én is tartok az emberi kapcsolatoktól, kontaktustól...

Inkább hagyjanak békén, ugy mindenkinek jobb lesz :)

2018. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel. Volt időszak, mikor neten is ismerkedtem de aztán valami eltört bennem.. és már semmi kedvem lefutni ugyan azokat a köröket, hogy aztan ugyan ott lyukadjunk ki.. nem foglalkozom másokkal, egy bizonyos szinten tartok csak kapcsolatot emberekkel de ez mind felszínes kapcsolat.. nem engedek magamhoz közel senkit. Kapják be. 😂


24F

2018. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor most ez a válasz is rossz érzés számodra? :/
2018. okt. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!