Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem akarok focimeccsre menni...

Nem akarok focimeccsre menni a Parom exe miatt?

Figyelt kérdés

Nb1es csapatrol van szo.

A baratom ex baratnoje meg az egesz csaladja kint szokott lenni ezen a meccsen. A parom is imadja a csapatot es ma kiakar menni,viszont en nem akarom.

Azert mert a kepeimhez kepest amik pl fbon vannak kint hiztam 30 kilot hormonproblema miatt.

Nem akarom hogy folenyben erezze magat mivel neki nagyon jo alakja van.

Tudom gyerekes vagyok de nem tehetek rola.

Felek hogy utana ram irna,vagy valami hogy nem hitte hogy ekkora vagyok.

Nem kell ez az onbizalmamnak..

Szerintetek?

22.L


2018. jún. 2. 16:02
 1/3 anonim válasza:

A párod téged szeret,aki tudja,mi miatt ment rád felesleg.

Te tegyél érte,ne foglalkozz senkivel,aki megszól.Ő nem tudja,mi miatt van ez.1-0 neked ,hiszen benne nincs empátia

!!:)

2018. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindegy en nem megyek.

Parom haverjaval meg baratnojevel megy

2018. jún. 2. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Régi, de mindenhol hiba van, szerintem már nem is vagytok együtt. Ha én nem szeretnék elmenni valahova, a párom nem erőlteti, sőt ő sem szokott elmenni, főleg, ha ott a volt nője. A másik, hogy ha te tudod, hogy ez neki fontos, akkor ne azzal a gebe pérával foglalkozz, hanem magatokkal, és érezd jól magad, menj el vele, mert a magabiztos nőnél jobban semmit sem szeret egy férfi. Légy nő! Nőjjj fel! Ne érezd kevesebbnek magad! Valakinek engedni kell, aki a másikat jobban szereti, általában az enged. Vagy változtatsz, vagy megrontod a kapcsolatod, ha egyáltalán már nincs megrontva. 22 éve házas vagyok, én is híztam 30 kilót, de nem a hormonok miatt, hanem szeretek enni. Milyen hormon problémával küzdesz? Mennyi idő alatt ment rád az a 30 kiló? Nem akarlak ám bántani, csak tudom milyen rossz egy ilyen, hogy te miért nem mész, és vágysz rá, hogy azt mondja jó drágám én se megyek, nézzünk meg egy jó filmet, vagy hogy mikor mégis elmész, előtte faljon fel szinte a párod, hogy lássa, hogy még így is több vagy nála. De ezek nincsenek meg, ezért mondom, hogy így ez nem szerelem akkor.
2019. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!