Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lenne akkor, ha nem lenne...

Mi lenne akkor, ha nem lenne szükség a férfikra a gyermek nemzéshez?

Figyelt kérdés

Kínai tudósok sikeresen szaporítottak 2 nőstény egeret, akik egészséges utódot hoztak létre.

ha a jövőben embereken is sikeresen végrehajtanák, akkor tulajdonképpen a férfi nem teljesen feleslegessé vállhatna, nem?

Sikeres lehetne egy csak nők által élt társadalom? Sikeresebb, mint velünk férfiakkal?


[link]



2018. okt. 12. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

A férfi nem soha nem fog eltűnni, és a többség ugyanúgy inkább a hagyományos módon szaporodna.

Szerintem nem lenne sikeresebb.

Én lányként mondom, hogy nem élnék egy férfiak nélküli világban. Ez a femináci vágyálom nekem nagyon taszító.

17/L

2018. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj de mi bajod van a férfiakkal ?

Szerintem amit te írtál az a leszbikusoknak segítene gyereket vállalni de nem hiszem , hogy a férfiak csak azért vannak , hogy gyereket nemzenek.... Már bocsi 23 / L

2018. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ja nem ezért kérdeztem, én is férfi vagyok amúgy.

Csak így érdekes belegondolni, milyen lenne egy férfiak nélküli világ. Az biztos kevesebb agresszió, háború, gyilkosságok, alkoholizmus, stb. Hát van egykét negatív tulajdonságunk, az fix...

2018. okt. 12. 22:37
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Ez olyan , mintha felfedeznének egy gépet amely képes lenne kihordani egy gyereket 9 hónapig , akkor szerinted nem lenne szükség nőkre ? #2 vagyok
2018. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Férfiak nélküli világ nem lehet, ha minden nő ezzel a módszerrel szaporodna, akkor is születnének férfiak, hisz attól a baba lehet nő vagy férfi nemű.
2018. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
na az lenne még érdekes, egy csak férfiak lakta világ... Mondjuk szerintem sok minden nem változna csak gyorsabban ölnénk egymást XD
2018. okt. 12. 22:41
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a nők nem bírnak ki ferfiak nélkül ,nem lenne kit elcsábítani ..... És személyes véleményem szerint , a nők nem igazán egyeznek egymasközött , mindig versenyeznek egymással akkor is , ha letagadják és felszínesen megjátszák , hogy milyen kedvesek is egymással ( tisztelet a kivételnek ) #2
2018. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
na ja, nemhiszem, hogy világbéke lenne amúgy. Nők között is vannak erősen szélsőséges gondolkozásúak. Kérdés, hogy egy csak női társadalomban mekkora hangot kapnának, vagy hatalomra tudnának-e jutni.
2018. okt. 12. 22:46
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon egyetértek a hetes válaszolóval. Nőként írom, hogy nem élnék férfiak nélküli világban. Ha csak a volt munkahelyem nézem, ott is "gyilkolták" egymást a nők. Olyan undorító viselkedést életemben nem láttam még. Bezzeg mikor férfiakkal dolgoztam, jó volt a hangulat. És ez csak egyetlen kis munkahely. Akkor mi lenne ha csak nők léteznének? Nem hiszem hogy sikeresebb lenne a társadalom.

A férfiak nem csak a gyereknemzéshez szükségesek. Jól van ez így ahogy van!

24N

2018. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudnanak letezni. A hetero nok nagyresze megkattana. A legtobbnek letelemuk az hogy ferfiakkal legyenek egyutt vagy csak egy ferfival de mindegyiknek kell a ferfi.
2018. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!