Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy rágót akartam venni egy...

Egy rágót akartam venni egy kisboltban, de nem engedték sem 20 ezressel, sem bankkártyával fizetni, ez szabályos?

Figyelt kérdés
Csak húszezres volt nálam, mondták hogy ők nem pénzváltók, oké mondtam akkor kártyával fizetnék, de arra is nemet mondtak, mert 1000 ft alatt nem lehet ott kártyával fizetni.
2018. okt. 13. 11:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Az ilyen nagy címletre nincs szüksége a legtöbb embernek, 5000 forint bőven elég lenne. Sem a tízezresre, sem a húszezresre semmi szükség sincs.


A kormány ügyesen felismerte, ninxs szükség fillére, majd az egyik zseni rájött, egyforintosra sincs szükség, se kétforintosra.


A jővő zsenije talán olyan harminc év múlva rájön az ötforintos, a tízfotintos is hülyeség. A tízezres, húszezres címletre sincs szükség.

2018. okt. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

"A tízezres, húszezres címletre sincs szükség."


És hogy fizetsz ki egy 10 milliós dolgot? Ezresekben? Teherautóban fogod vinni a pénzt és reggeltől estig számoljátok a pénzt?

2018. okt. 14. 07:56
 23/23 anonim ***** válasza:
Bankártyával, vagy írsz egy csekket, a bankod intézkedik. Átutalás.
2018. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!