Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kisboltban eladóként dolgozni...

Kisboltban eladóként dolgozni milyen?

Figyelt kérdés
Mennyire hátrány ha lassan számolok fejben? A kassza kiírja mennyit kell visszaadnom?
2018. júl. 10. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

kiirja.

szerintem mókás meló lehet, én kipróbálnám. sok embert megismersz, pasik udvarolnak majd, stbstb.

2018. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Pasik udvarolnak? Na de milyenek... ez szerintem senkinek nem hianyzik :D
2018. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Kiírja, de azért jobb, ha tartasz magadnál egy kis számológépet, mert MINDENT nem fog neked kiszámolni a kassza. Mikor meg az ajtóig áll a sor, akkor elég ciki, ha a 250+360-at próbálod 10 perce összeadni.
2018. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
az összeadásba is bele lehet jönni hamar. az meg hogy milyen pasik udvarolnak, lényegtelen, lesz köztük olyan aki tetszeni fog. nyilván sok más pasi is fog, de ritkán nyúlnak át emberek kisboltok pultjain és erőszakolják meg az eladónőket. a sok bóktól legalább jobb nőnek fogod magad érezni.
2018. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg jo hogy az egyesevel beutott termekeket a vegen egy gombbal osszesiteni tudod. Latszik nem volt meg dolgotok penztargeppel, de akkor nem ertem minek okoskodnk.
2018. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, ha csak érettségid van akkor tökéletes. Egyébkén elég alja és a fizu is szar.
2018. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Az hogy pasik udvarolnak-e nem különösebben fontos szempont számomra. :D

3-as, annyit azért nem tartana 10 percig összeadnom.Egyébként érettségim van csak, egyelőre.

2018. júl. 10. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Még tiniként dolgoztam kisboltban nyaranta. Én élveztem, függetlenül attól, hogy különösebben nem szeretek emberekkel beszélgetni. Matekból mindig gyenge voltam, de a fejszámolásba hamar bele lehetett jönni, és csak az aprót kell megszámolni, mert igen, a gép kiírja, mennyit adsz vissza. Nem csak kasszázni kellett, hanem árut pakolni, árazni, segíteni Marika néninek megtalálni a leveskockát... és mivel megjegyeztem, hogy xy-nak mi a kedvence, hogy hívják a gyerekét, stb., egy idő után mindenkinek volt számomra is egy kedves szava.

Nem ezzel foglalkozok felnőttként, de alapvetően szerettem.

2018. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!