Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egészség, pénz, szerelem. Ha...

Egészség, pénz, szerelem. Ha a háromból csak kettőt választhatnátok, melyik kettő lenne az és miért?

Figyelt kérdés

Melyik lenne a két legfontosabb számotokra, ha cserébe a harmadikat végleg el kellene engedni? Magyarul: magányosak lennétek gazdagon és egészségesen, szeretetben és egészségben élnétek de nélkülözve napról napra élve, vagy pedig az egészségeteket áldoznátok fel a jólétért és szeretetért?


Illetve ha a 3-ból csak egyet lehetne választani, akkor hogyan változtatnátok meg a döntéseteket? (Egészséges de csóró és magányos, gazdag de beteg és magányos, vagy szeretetben de szegényen és betegen?)



2018. okt. 16. 12:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Penz, szerelem. Egészség az megvan, a másik kettő nincs.
2018. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Egészség és szerelem. Nem azért, mert nem kell pénz. Hanem mert ismerem magunkat: nem nélkülöznénk sokáig :))
2018. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
68%
egészség és pénz. Ez a kettő létszükséglet; ha egyik hiányzik, nem lehet normális életet élni. A szerelem meg jó dolog, de az egy extra. Barátaim és családom akkor is lehet, ha nincs lelki társam, ők meg ki tudnák tölteni az életem.
2018. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szerelemre egyáltalán nincs szükség ahhoz, hogy valaki boldog legyen. Ott az a klisé, hogy az ember társas lény, meg minden, de a társaság nem egyenlő a szerelmi kapcsolattal.

Pénzből is csak annyira lenne szükségem, hogy ne nyomorogjak és ne kelljen féltenem a jövőmet. Nem akarok kőgazdag meg millárdos lenni.

Egyedül az egészség az, ami nagyon fontos.

2018. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Csak mert valamit nem választok, nem veszem úgy, hogy a harmadikra esélyem sincs. Az egészség messze a legfontosabb nekem, utána a szerelem (ha nem is az rózsaszín pillangós valami, amit szerintem nem is ismerek. csak egy megbízható, életünk végéig kitartó társra gondolok :D). Na kb. itt tartok most, pénzem nincs, de azt lehet szerezni (nincs tökéletes egészségem, szem és fog terénnem állok jól, de amúgy OK, jó gének, orvost sose látok, az életmódom se rossz, sokat dolgoztam rajta. ez nekem megfelel). Ha nem hinnék benne, hogy leszünk még "gazdagok", megbeszélném a kedvessel, hogy hogyan haljunk meg, a vegetálás nem élet, egészségben és szeretetben sem.


Más személyiséggel még elengedném a szerelmet, de ebben az életben az nekem nem opció. De a másik kettő is kell. A pénzt egy olyan világban tudnám elengedni, ahol nem kell pénz, anélkül is megvan az embernek mindene, ami fontos. De pénz nélkül, illetve nagyon kevés pénzzel a szerelem és az egészség is gyakran csorbát szenved, érthető módon.

2018. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Egészség és pénz. Nincs szükségem szerelemre.


Ha csak egyet akkor egészség.

2018. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Egészség és pénz,a szerelem már megvan az életemben.
2018. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Egyelőre egészség és pénz. A pénz azért, hogy meggyógyulhassak. Utána jöhetne a szerelem is akár. De az egészség a legfontosabb, ami ugye manapság rengeteg pénzzel jár. Sajna én is beteg vagyok.

Az egészségesek még nem gondolkodnak ezen, nekem most ez a legfontosabb választásom az általad feltett három lehetőség közül.

2018. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Egészség, pénz. Szerelemre nincs szükségem.
2018. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem értitek a kizárólagosságot a kérdésben. ezt úgy kell értelmezni, hogy amit nem választotok azt önerőből vagy kerülőúttal sem tudjátok megszerezni utána. (Nem a realitás a lényeg, hanem, hogy kinek mi ér többet.)
2018. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!