Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egészség, pénz, szerelem. Ha...

Egészség, pénz, szerelem. Ha a háromból csak kettőt választhatnátok, melyik kettő lenne az és miért?

Figyelt kérdés

Melyik lenne a két legfontosabb számotokra, ha cserébe a harmadikat végleg el kellene engedni? Magyarul: magányosak lennétek gazdagon és egészségesen, szeretetben és egészségben élnétek de nélkülözve napról napra élve, vagy pedig az egészségeteket áldoznátok fel a jólétért és szeretetért?


Illetve ha a 3-ból csak egyet lehetne választani, akkor hogyan változtatnátok meg a döntéseteket? (Egészséges de csóró és magányos, gazdag de beteg és magányos, vagy szeretetben de szegényen és betegen?)



2018. okt. 16. 12:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az egészség.

Betegen nem tudnék örülni se a pénznek, se a szerelemnek.


ha kettőt is lehet, akkor a második a szerelem.

2018. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Miért nem tudnál örülni semminek?



Az én családomban és ismerősi körömben nem sok a ténylegesen egészséges ember.

A betegségek meg jelen vannak az igen súlyostól az enyhébb formáig.



Hozzállás kérdése.



Én sokmindenért odaadnám a jelenlegi, viszonylagos egészségemet.

2018. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Egyikből adódik a másik. Elváladzthatatlan.


Pénz nélkül fizikai és lelki egészséged leépül. Igy majdnem kizárt a szerelem részedről is, más részéről is.

2018. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Metionin ***** válasza:
Egészség, pénz. A szerelem csak egy ideiglenesen tartó kémiai jelenség, lehet élni nélküle. Ha csak egyet lehetne választani, akkor az egészség, mert ha egészséges vagyok akkor dolgozhatok és lehet pénzem de pénzen egészséget venni nem lehet.
2018. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

egészség + pénz. soha életemben nem voltam szerelmes és nemhiszem hogy valaha is leszek, pedig volt már több barátnőm is.


viszont ha 1-et kéne választani akkor én úgy gondolom hogy számomra az nem élet egyik opcióban sem.

2018. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
0%

...!!! Vigyázat, kicsit sok itt a pénzéhes gyökér !!!...


VÁLASZ:

1. Egészség (anélkül felesleges lenne élni)

2. Szerelem

Pénzből annyi úgyis lesz, hogy ne haljak éhen, több meg nem kell, ha már az első két dolog (Egészség,Szerelem) megvan!

2018. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!