Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le az emberek azt...

Miért nézik le az emberek azt aki néha (elég ritkán) füvezik?

Figyelt kérdés
Olvasgattam kérdéseket az oldalon. Nagyrészt arról hogy vizelet vizsgálat során mennyi ideig mutatható ki a fű. Láttam elég sok olyat hogy egy ember tanácsot kert leírta a kérdésben is hogy nem rendszeres használó csak épp igy alakult és a válaszok között mégis rengeteg olyat olvastam hogy ha egy mocskos narkos megérdemli hogy kimutassa a teszt

2018. okt. 17. 21:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

Annak ellenére h nem keményebb drog az alkoholnál egyszerűen a mi társadalmunkban nem elterjedt, nincsenek hagyományai mint a piának ezért eegy kalap alá veszik a heroinnal.

Egyébként vannak harcos alkoholellenesek is akik a második doboz sör felnyitásakor már hörögnek h "alkoholista".

2018. okt. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
5%
Aszongya valamelyik okos, hogy csak egy növény. Végül is a kokacserje is csak egy növény. Told a kokaint is, tesó.
2018. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11%

No meg a heroin is mákkivonat végül is.


Az meg semmit nem oszt, nem szoroz, mit tettek az aztékok, tömeges emberáldozatokat is csináltak, akkor az is OK?

2018. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Teljesen más a zöld mint a kokain, és a herka. Semmi köze hozzájuk..
2018. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Febe011 válasza:
57%
Hiaba neznek le,en ugyanugy fuvezek!!!
2018. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert sznobok.
2018. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!