Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Benneteket is felhívtak a...

Benneteket is felhívtak a statisztikai hivataltól?

Figyelt kérdés
A kormányról, az unióról, a bevándorlásról kérdezett, meg körvonalakban néhány adatomról, semmi konkrétum. Nem válaszoltam túl bőbeszédűen, mégis rosszat sejtek. Kellene aggódnom, vagy nem?
2018. okt. 18. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted, miért kell évente a telefonszámot regisztrálni?
2018. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne mi lehet emögött.
2018. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Az illető a hangodat akarta felvenni, és mint látható sikerült is neki. Ezért beszéltetett.


Ócska trükk.

2018. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
3+ Szóval a megérzésed működik..
2018. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Először a vásárlási szokásaimról akart kérdezni, így mentem bele a dologba. A harmadik kérdés már a bevándorlás, stb. volt, amiket te is leírtál. Őszintén válaszoltam, hogy engem nem érdekelt soha a bevándorlás, elmondtam, hogy a Fidesz a lehető legrosszabb, ami az országgal történhetett, és határozottan EU párti vagyok. Én is félek azóta is, de egyszerűen nem akarok olyan országban élni, ahol nem lehetek őszinte.
2018. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Engem hívhatnak, csak ismerősökét veszem fel. Idegen telszám, csöröghet, ha ismét hív, megy a feketelistára.

Van egy pár ilyen telszám.

2018. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Vitya és haveri köre építi a diktatúrát. Erről szól az éves adategyeztetés nevű mese is, figyelnek hogy jó hűbéres vagy-e és nyalod-e a fidesz sejhaját vagy pedig van saját véleményed és nem veszed be a migránsos gané meséjüket. Előbbi esetben semmi gond, utóbbi esetben mész feketelistára mint anno a Rákosi-rezsimben. Én végig sem hallgatom az ilyeneket, úgy rakom le a telefont hogy csak úgy zörög.
2018. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soros egyik embere volt..
2018. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!