Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Statisztikai kérdés: ha...

Statisztikai kérdés: ha találnál egy pénztárcát többszáz ezer Ft-tal, iratokkal, mit tennél? Csak őszintén!

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok mi az általános viselkedés.

2014. júl. 18. 23:56
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
A penzt vinnem ,najo valamennyit hagyanak az iratokat le a rendorsegen :D
2014. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Elhiheted hogy 10-ből 9 ember nem adná vissza.
2014. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném az iratait, végeznék egy..1-2órás háttér kutatást, és annak fényében döntenék, hogy vissza adjam-e a tulajdonosának, vagy sem.
2014. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Jelenlegi helyzetemben lenyúlnám a pénzt, mert nagyon sokat segítene több százezer forint, de 1000 ből 995 biztos ugyanezt tenné, persze ettől még nem lesz jobb, az amit elkövetnék.
2014. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
Én leadnám mert ennyi pénzt csak a tolvak kergetõk hagynànak el szándékosan
2014. júl. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Körülnéznék, nem most ejtette-e el valaki, aki még keresi. Ha nem tudom megítélni, kié lehet, akkor felvenném és elvinném. Ha volna benne irat, megkeresném a tulajt, és visszaadnám. Minden bizonnyal kapnék 10% megtalálói jutalmat.

Ha nem tudom, kié, meghirdetném, hogy megtaláltam (falragasszal).

Kivenném a pénzt, és a tárcát leadnám a rendőrségen avval, hogy az elérhetőségemet adják meg annak, aki jelentkezik a tárcáért.

Aki jelentkezik a felhívásra és a rendőrség által, és meg tudja mondani, mennyi pénzzel benne vesztette el, annak visszaadnám.

3 hónap elteltével, ha nem kerülne meg a tulajdonos, megtartanám.

2014. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
hidd el Budapest és környékén nagyon sok embernek van több száz ezer ft a pénztárcájában. Lehet az ország többi részén nem, de itt igen.
2014. júl. 19. 00:22
 8/26 anonim ***** válasza:
7: Nem értem, mit számít ez!
2014. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha a tárcában tényleg ott vannak az iratok, akkor megkeresném a tulajt, és visszajuttatnám hozzá...ha nem? nos, akkor nehezebb kérdés, ha a rendőrségre elviszem, akkor sem biztos, hogy visszakerül a tulajhoz (hiszen esélyes, hogy be sem jelentené), de megtartani se lenne pofám. Ha csak pár ezer forintról lenne szó, iratok nélkül, akkor nem lenne kérdés, hogy megtartanám. :)
2014. júl. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
44%

Öszintėn?


A pėnzt elraknám a többi dolgot eltüzelnėm!

2014. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!