Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy szép, ritkább sportaut...

Van egy szép, ritkább sportautóm. Az emberek irigykedve néznek suttyomban, mintha cikinek éreznék jobban lecsekkolni. Én ha látok egy szép autót megnézem és örülök neki hogy lehetőségem van megnèzni. Érdemes beállni a szürke egerek sorába? 23/F

Figyelt kérdés

A másik hogy eddzek, és mikor megyek strandra akkor elég feltűnő hogy én foglalkozom magammal és nem eszek sok szemét kaját. Úgy vettem észre hogy ugyanez a szituáció az emberek suttyomban irigykedve megnéznek. Nem azt mondom hogy jöjjenek gratulàlni meg ilyen abszurd dolgok de a lányok is mosolyoghatnának vagy valami ehelyett csak komor tekintettel suttyomban megnéznek.


Nekem sem hullott az ölembe a sportautó, a jobb testalkat és nem vagyok felvágós sem. Senkit nem nézek le, senkit nem bántok, senkinek nem szólnèk be. Szomorú látni hogy az emberek 95%a milyen életunt, és egymást sajnos csak húzzák le ezzel.


Egy plázában volt egy zongora és elkezdtem játszani. Egészen jól játszok de senki szinte rám se hederített, nem álltak le hallgatni egy-egy ritka kivétellel. Korábban egy srácot láttam aki énekelt és gitározott, egyből leültem hogy hallgassam mert szerintem nagyon tehetséges volt és a tömeg szintén rá se hederített. Nem vagyok az aki könnyen letojja az embereket/tömeget de azt érzem hogy csak így lehet mentálisan normális állapotban maradni. Kicsit önzőbbnek kell lenni.


Nem negatívkodni szeretnék, nem szeretek panaszkodni és tudom hogy senkinek nem egyszerű de ha lehetne valahogy jobbá tenném az emberek hozzáállását.



2018. okt. 18. 18:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez de szar... pont nincs szegénykémnek képe arról ritka és meseszép kocsiról, amint benne ül. Hát persze, fiacskám. Mi mind hiszünk neked, mesélj még.
2018. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

A fanfictionös első vagyok, szia, Edward. :)

Antropológiai kíváncsisággal, ha felteszem, hogy még igaz is, amit írsz (ki vagyok én, hogy beléd kössek?), tulajdonképpen mit vársz most? Mi a kérdés?

2018. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

“Sajnálom de nincs olyan képem amin benne is ülök”

Akkor kimész és csinálsz egyet most. 1 perc az egész, hosszabb ideig tartott bizonygatni, hogy de isten bizony van neked ilyened, csak nincs róla fotód. Kimész a garázsba, beülsz, kattintasz, feltöltöd, tényleg 1 perc. Hajrá, bizonyítsd be, hogy én vagyok a gonosz, amiért kétlkedtem benned.

2018. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Irreleváns a kérdésem úgy érzem mert az itt válaszadók nem hasonló mentalitású emberek. Rossz helyen kérdeztem a kérdést :D
2018. okt. 18. 18:56
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Képet, ne dumát.
2018. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig én, Edward. Nekem se válaszolsz? Szociológus-szerzet vagyok, kíváncsi természet.

Nézd, ennél rosszabb úgyse lehet, mit veszítesz, ha a fenti kis novella után írsz nekem még egyet? Cukkollak, de TÉNYLEG érdekel.

2018. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

A kérdèsem szerint egyértelmű volt. A másik hogy mi hasznom lenne abból hogy bekamuzom ezeket? Rámírna egy-kèt ribcsi? Engem nem izgat a szép külső ha nincs mögötte semmi. Voltak szép és értelmes barátnőim, nem vagyok rászorulva az ilyenekre. A harmadik hogy ha nem szeretnèm az arcomat megmutatni akkor minek üljek a kocsiban és fotóztassam le magam vagy esetleg Quicksilvert játsszak közbe?


Nem írtam olyanokat amik olyan lehetetlenségek, elég sokan jàrnak drága autókkal. Az èn autóm nem drága csak annak néz ki és ritka.

2018. okt. 18. 19:04
 18/25 anonim ***** válasza:
Igen.Emberünk mániás hazudozó 😀
2018. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Hát kérdező, ez nem a te oldalad. :D Mennyi szánalmas, rosszindulatú ember. Mi a francért küldene képet a kocsijáról nektek? Ennyi sötét embert egy helyen. Nem küld képet, akkor nincs is neki, ugye? :D aki meg nincs fent facebookon az nem létezik. Agyhalottak.
2018. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ez nem rosszindulat

De ha végigolvasod a halndzsáját tisztán látszik,hogy egyetlen célja az önreklám.

2018. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!