Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha piszkálnak a...

Mit csináljak ha piszkálnak a fiúk?

Figyelt kérdés

Ilyen 13 éves fiúk szoktak piszkálni, iskolában és a szomszédok is.

Huzógatják a hajam , becsalnak a fiú wc-be, elveszik valamimet és nem akarják visszaadni,de volt olyan is hogy kajával dobáltak.Amikor meg otthon voltam akkor meg a szomszéd srác szórakozott hogy bekopogott az ablakomon egy csomószor aztán meg elfutott.Legszívesebben tökön rúgnám mind.Nagyon idegesítő ez a helyzet.Mit csináljak?

17/L



2018. okt. 19. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Ez egy kicsit aranyos volt. :3

Igazából ilyet még csak nem is tapasztaltam, sőt még nem is hallottam, mármint ez idáig!

Vagy szép vagy és azért, vagy személyiséged miatt, de azért is lehet mert könnyen piszkálhatónak, gyámoltalannak, mert azt gondolják úgy sem üt meg/úgysem szól vissza. Vagy még egy eset, hogy esetlen csúnyánaka tartanak.

2018. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

(még valami)

Tudod hassonló lányokkal mert találkoztam, de nem tudom pontosan miért teszik ezt a fiatalabb emberkék, de általában ezt akkor szokták csinálni mikor magukra akarják vonni a figyelmedet, mert esetleg tetszel nekik, vagy csak simán csinosnak, szépnek találnak. Nem tudom hogy esetleg egy sima képet küldesz e magadról, mert akkor talán könnyebb lenne. Amúgy az a helyzet hogy szerintem nem létezik csúnya lány. De komolyan! Nagyon sok olyan lányt ismerek akik valami miatt ki lettek közösítve, mert nem tom: pattanásosak, ducik, vékonyak.. De már idősebb fejjel nem nagyon látom ezt a kortársaimon ezeket a dolgokat. Sok olyan duci lány van aki kifejezetten szép, annak ellenére hogy nem épp vékony, pedig nekem átlagban a vékony lányok tetszenek. Bár most akivel sokat beszélgetek az pont hogy nem vékony, viszont tök aranyos kis cuki-meg minden, érted :)! és imádom őt és szeretem. Szerintem ő egy csodás lány.


Ha esetleg kérdésed lenne akkor írj priviben vagy akár ide és szívesen válaszolok.


19F

2018. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én átlagos vagyok.
2018. okt. 19. 20:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért nem irtok?
2018. okt. 19. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Régen mi is piszkáltunk az iskolában pár csajt , de csak azért mert bejöttek nekünk . Jó volt húzni az agyukat :D Bár ez nem tudom mennyit segít neked , hátha pozitívan fogod fel következőre .
2018. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jöhet még válasz.
2018. okt. 19. 23:02
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
miert nem irunk? mert senki se koteles valaszolni neked, talan azert? nehogy mar kikerd magadnak, h nem ugranak a hulye kerdesedre egybol 10en.
2018. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2018. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert hagyod magad
2019. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!