Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert piszkalnak allandoan a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert piszkalnak allandoan a fiuk?

Figyelt kérdés

szakgimibe jarok, infos osztalyba. Keves a lany, 7 , a fiuk pedig 20an vannak..

Es ugye most ismertuk meg egymast de mar mult heten egesz vegig piszkaltak... de ilyen ovi kategorias szinten tehat pl elveszik a tolltartom vagy kikotik a cipom, meghuzzak a hajam... sot volt mar nemegyszer, hogy a fenekemre csaptak meg ruhan at kicsatoltak a melltartom stb stb de persze en ezeket a dolgokat nem nezem el utanuk megyek es megpofozom oket es megkerem, hogy fejezzek be de mintha megse hallottak volna. Es mindannyian olyan perverzek, folyamatosan korulottem vannak.

Nem oltozkodom ugy hogy mindenem kilog mivel tiltja a hazirend, szoval nem ertem miert jo engem piszkalni. A tobbi lanyt eszre sem veszik, csak engem.

Az azert fura lenne ha mindannyiuknak tetszenek szoval mi a velemenyetek az ovodas 15 eves osztalytarsaim viselkedeserol? Kerlek segitsetek mert nemfogok kibirni itt 4 evet:DDD



2017. szept. 12. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk többnyire mindig gyerekesebbek. Ezért van nekem több leány barátom. :D Vannak fiúk is, nyilván, de csak az értelmesebb kategória. Amúgy meg simán tetszhetsz mindnek, ha egyszer szép lány vagy. A szépség bár relatív, de azért nem teljesen. Van olyan nő, aki 1000 férfiból 1000-nek tetszik és van olyan nő, aki meg 1000-ből egynek se. Az már más kérdés, hogy miért óvodás szinten mutatják ezt ki. Kitartást!
2017. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te nezel ki a legjobban a lanyok kozul. Nem hiszem h abba fogjak hagyni. Akit ismertem lany es ilyen problemai voltak atiratkozott inkabb masik suliba.
2017. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Azért csinálják mert tudják hogy ezzel téged csak idegesítenek és nem tudsz nekik különösebb kárt tenni. Aki fölkötötte a cipődet annak mondjuk kiobod a tóltartóját az ablakon vagy csak a tanteremből, nem fogja szerintem csinálni töbször. Próbálj olyat csinálni nekik amitől abba fogják hagyni. Álj össze a lány osztálytársaiddal azok fiúken kik bántanak téged.
2017. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 8 lány van 20 fiú. A fiúk pont ugyan ilyenek.

Szerintem tetszel nekik.

2017. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem fogják abba hagyni, sőt :)

Élvezik, hogy idegesíthetnek. Ez a legrosszabb amit tehet valaki ilyen helyzetben. Nem véletlen szokták mondani, hogy ne figyelj rájuk ha piszkálnak és abba fogják hagyni. Persze tudom ez ilyenkor nem egy könnyű dolog :D

Osztom #3-as véleményét, ha már visszavágsz, olyannal vágj vissza amitől tényleg abbahagyják.

Egyébként nem hinném hogy pl. kinőnék idővel vagy valami :D Ha nem tudod rendezni és nagyon zavaró, szólj tanároknak, hátha tudnak segíteni, ha akkor sem működik, akkor suliváltás.

2017. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Spricceld le a lábuk közét hogy azt higgyék bepisiltak. Majd tégy mások előtt megjegyzéseket hogy mi van kisfiúk, bepisiltatok? Na és mivel? Mert nincs nálam a nagyítóm.
2017. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ha esetleg még egxszer történik ilyen mutasd meg nekik, hogy nem érdekel. Csak azért csinálják mert tetszik nekik a hatás. Kapcsolja ki, csapjon a fenekedre... de te ne mondj rá semmit, ne pofozd meg őket. Mert nagyon röhelyeses amit csinálsz és ezzen nsgyon jól el lehet nekik szórakozni. És nem csak úgy írok, én is voltam többször szakgimibe, meg anyám is ott tanár. Vele is próbálnsk szórakozni az órán az ilyenek, hogy nem figyelnek, pofáznak, esznek-isznak, telefonoznak. Nem veszi föl és a gyerek normálisabb szokott lenni a köverkező órán mert nincs hatása és az nem vicces. Amúgy meg a fiúk mindig is éretlenebbek voltak a lányoknál ilyen korban. Bár te se lehetsz sokkal okosabb ha pofozkodsz. Csak kerülj egyszer igazgató elé.
2017. szept. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző voltam, kedves 3-as neked üzenem. Nagyon jó ötlet kidobálni az ablakon a tolltartót. Anyáméknál is voltak tolltartó dobálások, volt amelyikbe vmi jó nehéz szerszám volt és kb leütötte az alatta állat, másiknál a körző állt tolltartón keresztül. És akkor arról ne beszéljünk, hogy az már szándékos rongálás meg anyagi kár okozása. És amúgy meg gondolom nem akarsz igazgatóit kapni, vagy hogy kicsapjanak. A 2 nincs egy súlyban. Hagyd figyelmen kívül. Ha nem segít ofő, ha az se skkor suli váltás.
2017. szept. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!