Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy legyek felnőttesebb? 17/L

Hogy legyek felnőttesebb? 17/L

Figyelt kérdés

Annyira gyerekesnek érzem magam, még életembe nem voltam "nagybulikba", de nem is akarok menni. Nem nagyon szoktam kimozdulni,inkább olvasok vagy filmezek. Egyedül sehova nem szeretek menni. Nem tudok valahogy önálló lenni, és jövőre érettségizem, utána tovább kéne tanulni és 14éves szinten vagyok. Az osztálytársaim 30%-a már külön él a szüleitől, 50%-a meg érettségi után a barátjával összeköltözik, én meg halálra rémülök attól,hogy külön legyek. Nincs jövőképem, nem találom a célom, se barátom, se semmim. Nem tudom mit tegyek.

(Na m1 csak jól esett leírnom:D)



2018. okt. 20. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem attól leszel felnőttes hogy bulikba jársz. Nyugi
2018. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Ez egyáltalán nem gyerekes, csak a szülők engedik túlságosan szabadon a gyerekeiket. Nem attól lesz valaki felnőttes, hogy bulikba jár lerészegedni, meg cigizik. Hanem a saját elhatározásaitól válik valaki felnőttesebbé.
2018. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
56%
Attól nem lesz valaki felnőtt hogy külön él, pláne ha nem magának keresi rá a pénzt. De ennyi idősen még az a normális hogy te élsz, és ettől a bizonytalanságtól leszel felelősségteljes felnőtt. Ritka aki 18 évesen tényleg önállósodni tud, a gyakoribb hogy csak azt hiszik hogy képesek rá, de felelősségtudatuk az nem lesz és elszúrjàk az életüket (legalábbis nehezebb később rendbehozni). Szóval jó úton jársz ne félj, ha új helyzetbe csöppensz, azt is megoldod majd!
2018. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha szeretnél nyugodtan írhatsz, aztán meg próbáljuk meg oldani a dolgokat, mert mindent meg lehet oldani :-)
2018. okt. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!