Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Németországban tényleg akkora...

Németországban tényleg akkora a probléma mint ahogyan a tv-ben elhangzik?

Figyelt kérdés
Nem akarom elhinni hogy tényleg ekkora bajok vannak Németországban. Tényleg ekkora a probléma?

2018. okt. 20. 21:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%

Májusban voltam Németországban, Essen felé. Nem igen láttam bevándorlót (legalábbis a mindenkit lefejezek típust) , ellenben mikor megtudta pl egy idegenvezető, hogy magyar vagyok, akkor már a "dictator Orbán" egyből jött. Érdekes :)

Egy vízipipás beülős helyen pedig arabok voltak a tulajok, de nagyon kedvesek voltak, mindenre odafigyeltek, beszélgettek velünk és még kedvezményt is kaptunk. (3-an voltunk huszonéves srácok)

Az átlag emberek boldognak tűntek, mindenki mosolygott, nem lehetett érezni a stresszt a levegőben, amit pl Magyarországon. Szívesen visszamennék, ha tudnék németül.

2018. okt. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

Valahol vicces, mikor az emberek bedőlnek a médiának.


Ha a TV-ben azt mondják, hogy verőfényes napsütés van, akkor azt fogja elhinni és nem azt, amit az ablakban lát, hogy szakad az eső. Ez az igazán nagy probléma.

2018. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Unokatesóm Karlsruhe mellett egy kisebb városban (Bretten) dolgozik. Azt mondja, ott is, és Karlsruheban is sok fekete van. Neki személy szerint nem volt gondja, de akkor is vannak, ne mondjátok már, hogy nincsenek.
2018. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%
Igen, valóban para arrafelé az élet. Barátnőm ott él, a férje német, éjszaka nem meri kiengedni egyedül. Persze azért ő is szajkózza, hogy aah nincs itt semmi gond. A gazdaságról ne is beszéljünk, megy lefele a lejtőn, első kézből látom.
2018. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"éjszaka nem meri kiengedni egyedül."


Mi van?:D Magyarországon csak a közelmúltban 2 kezemen nem tudnám megszámolni, hogy éjszaka futás közben hány nőt erőszakoltak már meg brutálisan, némelyiket orális szexre is kényszerítve, némelyiket meg is gyilkolták!!!! Gondolkozz már mielőtt ilyeneket írogatsz!

2018. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak mondom, hogy ezt kb. úgy írtad le, mintha Magyarországon teljesen normális dolog lenne kimenni éjszaka a lányoknak/nőknek. Előbb gondolkozz utána írogassál! Ráadásul a világ egyetlen pontján sem biztonságos kimenni a nőknek éjszaka csak szólok! Max. egy istenháta mögötti faluban.
2018. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%
Pont pénteken sétáltam haza egyedül, ahogy az elmúlt 10 évben is tettem mindig. Nagyvárosban élek, soha semmi bajom nem történt. A barátnőm férje pedig kimondottan a migránsok miatt nem meri elengedni este. Szilveszterkor is szeretett volna kimenni, azt mondta szó sem lehet róla mert egyedül nem tudja megvédeni... A gazdaság pedig sajnos tényleg hanyatlik.. német cégnel dolgozok, pontosan látom mi történik. Persze jelenleg még mindig fényévekkel jobbak nálunk természetesen, de nem vennék rá mérget, hogy ez így is marad, amennyiben nem kapnak a fejükhöz sürgősen.
2018. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

18-as:

"Pont pénteken sétáltam haza egyedül, ahogy az elmúlt 10 évben is tettem mindig."


Éjszaka?

2018. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%
Te mindent nagyon tisztan latsz, minden magyarorszagi nagyon tisztan lat, latszik is az orszagon. Nem is ertem hogy kepzelik egyesek, hogy beszolnak egy naluk egy fore juto GDP-ben 3,5-szor tobbet termelo orszagnak. Kik vagytok ti? Mit tettetek le az asztalra? Csak kapjatok a penzt, hogy kiralyotok jol eljen. Hat igen, vegul is ez egy jo taktika a migransok elriasztasara. Apropo, a baratnod kicsoda Nemetorszagban? Nem migrans?
2018. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen, éjszaka. Beszólni? Mit szóltam be? :) Nem szabad véleményt nyílvánítani?
2018. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!