Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szeretném feladni, de...

Nem szeretném feladni, de mégis mi motiváljon arra, hogy ne tegyem?

Figyelt kérdés

Nemrég lettem 19, fiú vagyok


Alapból a Taigetoszról kéne leb4szni azokat, akik 19 évesen szüzek, de sajnos ezt megúsztam😔 Borzasztó frusztrációt okoz ez nekem. Nem hiszem, hogy torz lenne az önmagamról alkotott képem. Nem tartom magam a legjobbnak, egyáltalán nem vagyok magamtól elszállva, ugyanakkor ork sem vagyok. Van sok (szerény véleményem szerint) nálam csúnyább barátom van, akik már elvesztették. És én tényleg nem szeretnék bunkó lenni, de van olyan, aki kifejezetten csúnya. Nem értem mivel vagyok én rosszabb a korosztályok csaknem 100%-ánál, hogy én nem... Nem gondolom magam sem unintelligensnek, sem bunkónak, kifejezetten jó lelki támasz vagyok, nagyon törődöm az emberekkel, nagyon szeretek (most a barátaimról beszélek) mindenkit... Régebben 100 kiló voltam most kb 25 kilót fogytam. 75 kiló majdnem 190 centivel az tök normális... Sőt, szinte kevés... Több "jelöltem" is volt, és tipikusan ilyen jó, lányos passzív-agresszív módszerrel offoltak... Mindig egy Puzsér idézet jut erről eszembe, hogy (nem pontosan): "Legalizálni kell a prostitúciót, mert sok ezer olyan férfi van, aki ha rajta múlik, a saját jogán soha nem jönne össze egy nővel"... Én is ilyen vagyok. Nekem is állam bácsi segítsége kéne...

De mivel nem sok konkrétat tudtam mondani, amivel reflektálni lehetne rám inkább azt kérdezem meg, hogy szerintetek milyen feltételek kellenek ahhoz, hogy az ember (pláne ilyen későn) elveszítse, elkerülhetem a prostit? (Esetleg saját példa, ha van) +mi a véleményetek az idézetről (mármint a benne szereplő srácról)?



2018. okt. 23. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Röviden és velősen: Anyámasszony katonája vagy. Egy lúzer.


Miért nem volt még senkid? Mert nagy valószínűséggel soha nem tettél érte érdemben, hogy legyen.


Lefeküdni egy lánnyal manapság a világ legkönnyebb dolga, szimplán az a baj, hogy hiába lettek bevállalósok a lányok, a fiúk jobban lettek lányosak és félénkek.


Önbizalom, jó szöveg, lássa rajtad a lány, hogy egy férfi vagy és irányítsd.

Egyik lány sem a kishugával akar szexelni, hanem egy férfival.


ui: sok 19-nél idősebb szűz pasi van.. 99%-ban önhibájából.

Jah és az sem férfias, hogy itt sajnáltatod magad...

2018. okt. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Puzsér hang.

A szüzesség fiúk esetében teljesen értelmezhetetlen kifejezés. A szexuális életbe való átlépés értelmesebb kifejezés.

Az, ha fenékbe rakatod magad, nem tudom, neked miért cél 19évesen, de magánügyed. Nem értem, minek neked Állambácsi!!!

A prostitúció működik.


Több pasit ismerek, aki 20on évesen még nem volt nővel - és képzeld, mégis életképesek, sőt! Egyiknek azóta már 4. gyerek születik és nem dolgozza magát halálra, mégis jobban él, mint egy átlag mérnök, vagy orvos.


Neked több sebből vérző lelki gondjaid vannak. Ezen gondolkozz el és próbálj ezekkel foglalkozni, ne csak a pömpölőcskéddel.

2018. okt. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szrok én az olyan tapló lumpenproletár trollok véleményére, mint te. Én is offoltam már ki lányt nem is egyszer. Csak tudod az emberek kulturáltabb felének a szexuális vágyai nem merülnek ki egy testnyílásban. Érzelmekről meg párkapcsolatról nem beszélek, mert az már nagyon elvont
2018. okt. 23. 02:10
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, hogy te mit trollkodsz jelenleg, de komolyan aggódok a lelki egészségedért!
2018. okt. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aranyapám! Ki az isten magyarázta be neked azt, hogy 19 éves korodra kutya kötelességed átesni a tűzkeresztségen? És ki az isten magyarázta be neked azt, hogy a külsőd határozza meg a helyedet a csajok szívében? Egy pasi, ha egy fokkal szebb az ördögnél, már sikeres lehet a csajoknál, mert míg a férfi a "szemével lesz szerelmes", addig a nő a fülével. Ha tudod, mikor mit kell duruzsolni, nyert ügyed van. Csak hát ahhoz,, hogy du
2018. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A francba, elküldte ez a szar.

Szóval ahhoz, hogy duruzsolhass, előbb a csaj közelébe kell kerülnöd, azt pedig csak úgy tudod megtenni, ha sürgősen megkeresed a tökeidet, és hozzájuk méltón viselkedsz.

2018. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ne aggódj,meg fogod talalni előbb vagy utóbb azt,akivel a legjobban tudsz azonosulni,akivel a legjobban megertitek majd egymast. Fiatal vagy,19 évesen még nem kell elvárnod magadtól. Kitart

2018. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*kitartást!
2018. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!