Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te vagy önmagadnak a nagy Én,...

Te vagy önmagadnak a nagy Én, vagy másvalaki szeretnél lenni?

Figyelt kérdés
Egy gyikos válasz ihlette a kérdésemet, amelyben azt boncolgatja a kommentelő, hogy előbb találjuk meg önmagukat, utána jöhet a másik felünk, a nagy Ő.
2018. okt. 24. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
36vagyok,teljesen jol elvagyunk mar magamnal. 10eve meg tul sokat kritizaltam a testem pedig sokkal de sokkal jobban neztem ki. Most mar nyugi van es elfogadas.Nem cserelnek.
2018. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem akarok más lenni mint aki vagyok és nem akartam/akarok senki más helyébe lenni.
2018. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én olyan akarok lenni, amilyen akkor voltam, amikor olyan akartam lenni mint amilyen most vagyok.
2018. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mostanában annyira furcsán kérdeznek itt egyre többen...

Nem tudnék más lenni, így kénytelen vagyok beérni önmagam elfogadásával.

2018. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszú évek munkájába, sok-sok önismeretbe, tapasztalatba, jobb és rosszabb kapcsolatba, a gyerekkorom feldolgozásába került, de igen, mostanra ismerem, szeretem és elfogadom magam. A hibáimmal együtt. (De azért azokon most is dolgozom.)
2018. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, halljuk az álláspontodat. Ki szeretnél lenni?
2018. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szeretnék más lenni. Sokkal-sokkal-sokkal okosabb. Boldogabb lennék! Ez a legfontosabb, de ha több dolgot is változtathatnék, akkor magasabb is szeretnék lenni és erősebb.
2018. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!