Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet valakit meggyőzni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit meggyőzni, hogy bízzon a másikban, hogy bizalmat adjon? Adjatok légyszi tanácsokat! Egy olyan fiúról van szó, akit másvalaki becsapott, és mindig ezt hozza föl.

Figyelt kérdés
Megértem, hogy csalódott vkiben de az nem én voltam. Sajnos helyileg nem ugyanott lakunk, tehát nincs lehetőség a gyakori találkozásra. Hogy győzzem meg? Akár milyen érvekkel?

2017. febr. 13. 03:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem ő nagyon szimpatikus, és azt mondta, hogy én is neki, és szinte folyamatosan mosolygott mikor találkoztunk, és én is. De egyszerűen nem bízik. Azóta csak telefon meg sms.
2017. febr. 13. 03:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a csudába... ha nem érzékeli, hogy te egy másik ember vagy, akkor vagy nagyon nincs túl az előzőn, vagy lelki beteg. Távkapcsolatot így kialakítani bajos is, meg értelmetlen is.
2017. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha érvelni akarsz, akkor legfeljebb annyit tudsz, hogy nem te verted át a múltban.

Mutasd ki, hogy te bízol benne (persze csak ha tényleg bízol), ettől talán a kölcsönösségérzet miatt kialakulhat benne is.

2017. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
A bizalom nagyon törékeny virág. Lassan nő, és a legkisebb szél is letöri.
2017. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
51%
Meggyőzni sosem fogod tudni.Gondolj bele,hogy honnan tudná,hogy te x idő múlva hogy fogsz vele viselkedni?Tarts ki mellette,mást nem tudsz tenni.
2017. jún. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj... nekem is volt dolgom hasonló emberrel. Egy koncerten összejöttünk, de elég nagy volt a távolság. A 4 hónap alatt, amíg "együtt voltunk" egyszer sem tudtunk találkozni. Csak sms meg telefon.(Internet akkor még elég drága volt otthonra, így nekünk nem volt) A pasi folyton vádolt, hogy megcsalom, meg hogy már nem szeretem. Ugyanez a duma. Előttem sokat csalódott, sokan átverték. Én sajnáltam, hogy szegény összetört lélek, tűrtem a legocsmányabb vádakat is. Aztán kiderült, hogy rajtam kívül még 2 lányt hülyített. Úgyhogy csak óvatosan.
2017. jún. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozzon ő a saját lelki békéjén, nehogy már te tutujgasd másvalaki hibája miatt. Majd ha rendbe tette magát, akkor lehet kapcsolatba kezdeni, de a másiktól elvárni hogy majd teper és bizonyít a nagy semmire az igazi kreténség.
2017. jún. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se normális az ilyen, hagyd a csudába.
2017. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!