Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha küldhetnél a 10 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha küldhetnél a 10 éves önmagadnak egy szexualitással/szerelemmel kapcsolatos tanácsokból álló levelet, miket írnál bele, hogy boldoggabbá tedd a mai önmagad?

Figyelt kérdés
Bármilyen általánosság mehet bele, amiktől sikeressé és boldoggá válsz ebben és úgy érzed sokat segített volna rajtad, ha már akkor megtudod ez(eke)t. Olyan konkrét dolgokat nem írhatsz, hogy mondjuk kerüld el XY-t vagy sose gyere össze YZ-vel.
2015. aug. 22. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

"Soha ne add lejjebb az elvárásaidat, soha nem alkudj meg, soha ne menj bele egy langyos kapcsolatba!"

Egy-két felesleges körtől megkíméltem volna magam, mikor megpróbáltam valakivel, csak azért, mert rendes ember és majd valamikor hátha beleszeretek.

2015. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Időben lépj ki abból a kapcsolatból, ami nem okoz neked örömöt!
2015. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak azt figyeld, hogyan érzed magad mikor egy lánnyal vagy. Más nem számít. Ha akármiért is, de gyakran rosszul érzed magad, akkor nem vagytok egymásnak teremtve. Akkor sem ha ő a legszebb, legaranyosabb, legkedvesebb vagy legokosabb.
2015. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Merj bátrabban kiállni magadért, hisztizz kevesebbet. De ezek olyan dolgok, amiket a hibák által tanultam meg. Szóval ezt így hiába olvasnám 10 évesen, a fejlődés egy folyamat, nem lehet átugrani állomásokat. A folyamatot lehet gyorsítani, mindig a jelen időben.
2015. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha egy szűz lánnyal fekszel le, nagyon figyelj rá. Ha nem beszél magától próbáld meg beszéltetni. Amikor azt hiszed, hogy most már nagyon figyelsz rá, akkor még sehol nem vagy, még tízszer annyira figyelj.


3 szűzlánnyal feküdtem le, előbb-utóbb mindegyiknél kiderült, hogy elrontottam valamit. Meglepetésemre, és elég rosszul érintett. Mondjuk ez nem 10 évesnek való tanulság :)

2015. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Ne reménykedj, ilyen fejjel úgyse fogsz kelleni senkinek. Inkább a hobbiddal foglalkozz."
2015. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jol csinalod kolyok, csak igy tovabb:-)
2015. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne félj kimutatni az érzéseidet!
2015. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En nem mondanek magamnak semmit. Sokszor gondolkodtam mar ezen De mindig arra jutottam,hogy a Sok szar amin keresztulmentem az formalt azza aki vagyok es ha csak egy aprosagon is valtoztattam volba nem volnek ma egyutt azzal a ferfivel aki a vilagot jelenti szamomra.

18/L

2015. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csinálj karriert, férfiak szex után tűnjenek haza, és soha de soha ne legyél szerelmes.
2015. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!