Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szituációról? Túlzó volt a reakció?

Figyelt kérdés

Jöttem ki a boltból ma és mellettem jött ki egy vak lány segítő kutyával. Velük szemben jött egy öreg (olyan 70 körüli) bácsi, aki teljesen monoton hangsúllyal (tehát nem vicceskedve, vagy ilyesmi) mondta "Egyesek kutyát vezetnek, egyesek meg macskát vezetnek." A lány arcán látszott, hogy megbántódott, majd ezt mondta "Egyesek meg gúnyolódni akarnak, csak még ahhoz is hülyék." És elirányította a kutyát az öreg mellett, aki nem szólt, csak bement a boltba.


Most ez mi volt? Hogy érthette ezt az öreg? Szerintem sem volt vicces, és nem is olyan hangsúllyal mondta. Most tényleg kigúnyolt egy vak lányt, akit nem is ismer? Vagy mi? És ő jól tette, hogy visszaszólt?


Bocs hogy ennyit kérdezek, de meglepett kicsit a szitu.


2018. okt. 24. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt én se értem, hogy mégis mire gondolhatott, de a lány jól tette, hogy visszaszólt.
2018. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2%
Az, hogy a lány esélyes, hogy áldás előtt áll. Olyankor szokott ilyen előfordulni, hogy vadidegenek inzultálják teljesen érthetetlen módon.
2018. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!