Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már lassan semmit se lehet...

Már lassan semmit se lehet csinálni mert minden öregít és károsítja a bőrt?

Figyelt kérdés

Mindennek aminek képernyője van az roncsolja a bőrt.Tehát tévé,mobiltelefon ,sz.gép stb.

[link]

És aki egésznap a telefonján lóg vagy gépezik?Az már fiatalon öreg meg ráncos lesz vagy mi? Ja és persze kint sem lehet tartózkodni mert a napnak a sugárzása még veszélyesebb!!

Már teljesen meg vagyok ijedve.



2018. okt. 25. 11:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10

De én most nem az alvásról beszéltem hanem az öregedésről.

2018. okt. 25. 13:12
 12/12 anonim ***** válasza:
De ha kiszűri/csökkenti a kék fényt, akkor öregíteni is kevésbé öreget, az hogy a programot/beállítást az alvás miatt csináltak/rakták bele, az most mindegy. És az öregedésre mondtam, hogy nem hat olyan gyorsan, mert én 24 vagyok, egész nap szobában, csomó képernyő előtt, de a bőröm puhább, meg fiatalabb mit bárkinek akit ismerek (pedig fiú vagyok, csak a nap sokkal többet öregíti, és annak én szinte egyáltalán nem vagyok kitéve, mellettem az is lebarnultnak látszik, aki amúgy egyáltalán nem).
2018. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!