Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol gyakorolhatnám a kommuniká...

Hol gyakorolhatnám a kommunikációt?

Figyelt kérdés
Othon vagyok 4 fal közt, mindig is zárkózott voltam, ki szeretnék ebből jönni, mit csináljak?
2018. okt. 25. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol: interneten: chaten, fórumokon, játékokban


4 fal között: a tükörben látott személlyel, tv sorozatokkal, kinyitod az ablakot és köszönsz az arrakelőknek, szomszédok


Ha kimozdulsz: utcán leszólítasz vkit vmi indokkal udvariasan "hol találom ezt és ezt", a boltokban a dolgozokkal ugyanezt eljátszhatod vannak olyanok is akik alapból hozzád szólnak mert unják az életüket, könyvtár, hobbi klubbok városi szinten, kocsma/szórakozó helyek, orvosi rendelő....


Mit csinálj: válassz egy szimpatikus helyszínt, meg egyedet és módszert. Ellazítás képpen ha feszült vagy, edd degeszre magad, vagy drogozz, előtte verd ki. Mindenki másképp tudja lenyugtatni magát, úgyhogy ezt magad fedezd fel, hogy mi válik be.

2018. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem, és beszélgethetünk.
2018. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csakis az élős zó lenne a legjobb gyakorlati terep erre.
2018. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!