Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennek mi volt a lényege (nem...

Ennek mi volt a lényege (nem értem a férfi kommunikációt)?

Figyelt kérdés

Egy a fiúval beszélgettünk valamikor kettesben, és véletlenül azt mondtam, nem nézel ki jól.

Na és amikor hármasban voltunk a barátjával,akkor ezt a nyelvbotlásomat elmesélte neki. Én meg mondtam,hogy csak véletlen volt. Erre a barátja rávágta, hogy nem, szándékos volt.


Amúgy megbeszéltük kettesben a fiúval,hogy tudja,hogy véletlenül mondtam. Csak cukkol vele.Viszont miért mesélte el ezt a barátjának?


2017. márc. 9. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert mi férfiak is szoktunk pletyizni, főleg nőkről.
2017. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te miért mesélted volna el bárkinek is ha ilyet hallasz? Mert rosszul esett neki azért és nem várta ezt tőled ilyen nyíltan. Az tapintat sokszor megöli az őszinteséget. Ezért mondta a barátja azt, és ezt mesélte el neki...
2017. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért nem hiszitek el,hogy véletlen volt? Vagy ő nem hitte el?
2017. márc. 9. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem hitte el.

Nem csak a nőket foglalkoztatja ám, hogy mit gondolnak a külsejükről: a férfiaknak is számít. Annyi, hogy ők nem reklámozzák annyira.


Kész, bocsánatot kértél, ő elmesélte, idézőjelben "kisírta bánatát", ne haragudj rá. :)


21/L

2017. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor viszont bántotta a hiúságát, hogy ezt mondtad és ezért mondta a barátjának. Ő meg úgy gondolhatta, hogy csak menteni próbálod magad és valójában őszinte voltál.

Vagy tudom is én... ez legyen a legnagyobb bajod az életben.

2017. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!