Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az olvasás fejleszti a verbáli...

Az olvasás fejleszti a verbális kommunikációt?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha hangosan olvasok, vagy akár ha csak magamban is, akkor jobban ki fogom tudni fejezni magam a hétköznapokban?
2016. nov. 7. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha hangosan olvasol, akkor igen. Nekem is szükségem lenne arra, hogy jobban ki tudjam fejezni magam. Ezért igyekszem olvasni. Sajnos nem eléggé (nincs kedvem, lusta vagyok hozzá, nincs időm), ritka, hogy akár egy oldalt is eltudok hét közben olvasni, hétvégén meg csomó egyéb akad, mint órákat olvasással tölteni :D. Viszont, ha 1-2 órát hangosan olvasok, az add egy kevéske önbizalmat a kommunikációban, és egy ideig könnyebbé is teszi ezt. Ezt szinten kellene tartani, és hosszútávon nagy fejlődés érhető el. És azt javaslom neked, hogy ha hangosan olvasol, vegyél fel valamennyit a beszédedből, hogy utána visszahallhasd. Így ellenőrizni tudod magad,, és meg tudod figyelni a fejlődésedet.
2016. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!