Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Támogatnátok-e egy törvényt,...

Támogatnátok-e egy törvényt, ami korlátozná a maximális nyereményösszeget a szerencsejátékokban? Ha igen, mi lenne a maximum összeg?

Figyelt kérdés
Szerintem a sokmilliárdos nyeremény helyett akár orosz rulettet is lehetne játszani.

2018. okt. 26. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mo-on adóköteles a szjáték nyeremény, szerintem nincs az a kormány, törvényhozó, aki maximalizálná ezt az összeget. Plusz nincs olyan veszély, hogy túl sok jövedelmet vonnának ki, és hátrányosan érintené ez az államot/bárkit. Én se látom értemét maximalizálni, mi értelme?
2018. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem támogatnám
2018. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kiegészítem a kérdést. Úgy gondoltam, hogy a főnyeremény fölötti összegeket szét kell osztani a kisebb nyerőosztályokban. Ilyen szabályok vannak nemzetközi példák szerint, de azokban amiket ismerek, a maximum nyeremény is irreálisan magas ahhoz, hogy egy átlagember életét ne tegye tönkre.
2018. okt. 26. 15:42
 4/8 A kérdező kommentje:
pontosabban a maximális főnyeremény fölötti összegeket kellene szétosztani alacsonyabb nyerőosztályokban
2018. okt. 26. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennek mégis mi értelme lenne?
2018. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sok nagy nyertes élete tönkremegy, ettől lehetne megóvni őket, akár emberéleteket lehet menteni, cagy pokoli életet megúszni. Emellett többet nyernének alacsonyabb nyerőosztályokban. És az állam sem veszítene adót, mert például lottó kisebb nyerőosztályaiban kiosztanák a nyereményeket és azután is ugyanannyi adóbevétel lenne.
2018. okt. 26. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Baromság
2018. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem támogatnám a javaslatodat.

Attól hogy olvastál a neten 10 cikket a lottómilliomosok tönkremeneteléről még nincs igazad. Van olyan lottónyertes aki mai napig jól él.

2018. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!