Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Depresszióból kinek, hogy...

Depresszióból kinek, hogy sikerült kijönnie?

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak segítséggel (pszichológussal) tudsz. Nekem is volt rengetegszer olyan, hogy azt hittem sikerült, most már jól vagyok. Persze nem így volt.
2018. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én sem vagyok túl jól, az életem mélyponton van. Barátok, önbizalomhiány és még sok minden. Ha akarod beszélgethetnénk. Írj privibe ;)
2018. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát elég nehéz.

Valóban csalóka. Én is azt hittem, hogy én vagyok a Jani, aztán két perc múlva meg úgy bedőltem, 2 napig nyomtam az ágyat.

2018. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát nekem nem volt igazi mély depresszióm (ami ugye olyan betegség, aminél az agy kémiája is megváltozik, az is okozza a torz gondolkodást)

Nekem csak depresszív gondolkodásom volt.


Ebből következik, hogy a gondolkodásmódomon kellett változtatni.

Pozitív szemlélet, és teljes napokat, minden időt kitöltő programok. Sport nagyon fontos!! heti 3x jártam. nagyon sokat segítenek a sporttal felszabaduló hormonok.


szükséglet szemléletű gondolkodás a legjobb. pl asszertív kommunikáció, vagy erőszakmentes kommunikáció

2018. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!