Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ennek a stílusnak a...

Milyen ennek a stílusnak a neve? Vagy úgy egyátalán ennek mi a neve?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy mi annak a "stílusnak" vagy nem is tudom hogy nevezzem amikor egy lassú zene beindul és üvöltősbe megy át.nehezen tudom elmagyarázni...Nem metálra gondolok vagy ilyesmi.

Például Shawn mendes-mercy. Vagy christina perri-human

Én az ilyen zenéket szeretem de nem tudom hogy tudnék rákeresni az ilyen zenékre. Ennek van valami neve? Vagy tudtok valami mostani hasonló kaliberű zenéket?

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. okt. 28. 20:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy még egy példa: shawn mendes-in my blood
2018. okt. 28. 21:14
 2/15 anonim ***** válasza:
Tudtommal ez nem zenei stílus kérdése. Minden műfajban előfordulnak hasonló megoldások, a bluestől kezdve, a rockon át, a külünböző alternatív irányzatokig. Ha azoknak a zenekaroknak (vagy előadóknak), amiket írtál, meghallgatod a többi számát is, azok valószínűleg nem ilyenek (bár nem ismerem őket).
2018. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Azon kívül,hogy pop zene nem tartozik semmilyen külön műfajhoz vagy stílushoz.
2018. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak nem találok rá jó szót. Tudnál nekem mondani pár mai zenét amik hasonlóak?
2018. okt. 28. 21:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, más generációba tartozunk (én 40 vagyok, te pedig gondolom fele annyi), de a Deep Purple-től a Child in Time-ot, a Depeche Mode-tól a Pimpf-et, vagy a Queen-től az Under Pressure-t biztosan ismered. Tulajdonképpen még a The Beatlestől az A Day in the Life is hasonló.
2018. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Oké, ezek már ősrégiek, de a maiak közül nem sokat ismerek. :)
2018. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Esetleg még abban tudnál segíteni hogy hogyan próbáljak még ilyeneket keresni? Vagyis hogy írjam be a youtubeba?

2018. okt. 28. 21:33
 8/15 anonim válasza:
Istenem. Nincs egy külön műfaj/stílus erre. Nem fogsz tudni kifejezés után keresni youtuben. Max. konkrét szám neveket tudnánk felsorolni neked,de semmiképp nem tudsz így rá keresni yt.-n
2018. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát, hogy üvöltésbe menne át, az túlzás, bár csak a 2.at hallgattam meg.


Estleg keress rá:

Bruce Dickinsontól a Man of Sorrows, Tears of the Dragon


Nine Inch Nails: Hurt (beside you in time)


Katerina Vaitsi: Children of the Sea)


Zenékre.


Esetleg bejöhet neked még Carl McCoy munkássága. Hihetetlen hanja van a fazonnak. A Zoon című lemezen pl van, hogy énekel, van, hogy olyan hangok jönnek elő a torkából, hogy az oroszlán meghallaná, térden állva könyörögne az életéért. A Melt című számban szinte csak suttog, de az valami vérfagyasztó. . .


Mondjuk az a lemez kilóg a sorból, a többi inkább dark rock, csak ez ment el kicsit death metal irányba.


Szerintem még szenzációs, ahogy Al Jourgensen a Ministryvel feldolgozta Bob Dylantől a Lay lady layt.


Hogy annak a zenéknek mi a stílusa mi, amiket idéztél? Talán popzene


Ja, és a WASPtól a Forever freet se hagy ki.


Aztán Ozzy és Lemmy vagy Ozzy és Lita Ford duettjei sem gyengék.


Sokan csináltak több-kevesebb jó zenét, de nekem Carl McCoy a zene alfája és ómegája. . .

2018. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. okt. 28. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!