Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ennek a stílusnak a...

Milyen ennek a stílusnak a neve? Vagy úgy egyátalán ennek mi a neve?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy mi annak a "stílusnak" vagy nem is tudom hogy nevezzem amikor egy lassú zene beindul és üvöltősbe megy át.nehezen tudom elmagyarázni...Nem metálra gondolok vagy ilyesmi.

Például Shawn mendes-mercy. Vagy christina perri-human

Én az ilyen zenéket szeretem de nem tudom hogy tudnék rákeresni az ilyen zenékre. Ennek van valami neve? Vagy tudtok valami mostani hasonló kaliberű zenéket?

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. okt. 28. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
kitörés, drop, csúcspont... ezek csak zenei elemek, minden stílusban van ilyen. Mozarttól kezdve, a popon, dubstepen át a rock minden válfajáig.
2018. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ott jobb oldalon jelenik meg a hasonló.


Pl. Beírod a youtube keresőbe "Jet kunde do"


Több találatot (videot) ad. Egyikre rákattyintassz. Elindul a video, és ott jobb oldalon lesznek a hasonló hivatkozások. Biztos ott lesz Bruce lee is, hiszen az ő nevéhez füződik, és ha megnézed az összeset, elöbb-utóbb rátalálsz a Ving Chun-ra is, ezt tanulta Bruce Lee, ha mélyebben keresel rátalálsz Ip Man (Yip Man)


Ha kifogy a dolog, akkor bead más "hasonló" találatot pl MMA, ami nem harcművészet.

2018. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó! Az MMA valóban nem harcművészet (ugyanúgy, mint az ökölvívás,) hanem kőkemény harc. Nekem már maga a harművészet kifejezés is kissé paradox. Húzz fel egy 4oz grapplinget, menj be valakivel a ketrecbe, és megtudod valójában milyen. . .
2018. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A harcművészet, és egy harcművész. Az MMA csak egy kemény sport, olyan kemény, mint pl. egy öttusa.


És ne menj a ketrecbe, ha nem vagy a kyukusin karate harcművésze.

2018. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tehát aki nem a kyukusin karate harcművésze, az ne menjen a ketrecbe. --> akkor Cormier, Whittaker, Woodley, Nurmagomedow, Holloway, Dillashaw, Cejudo jobb, ha messziről elkerülik az oktagont...
2018. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!