Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányként hogy ismerkedjek?

Lányként hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Internet kizárva. Sokszor van olyan mikor parkban, utcán, vagy mondjuk buszmegállóban (😂) szemezek egy számomra szimpatikus fiúval. Sokszor van ilyen, de soha nem jön hozzám beszélgetni egyik sem:( Ha nem is ismerkedésbe, akkor barátkozásba is benne lennék, de én lányként menjek oda? És akkor mit mondjak? Tudom hogy 21. század, a lányok is kezdeményezhetnek, de azért mégis. Mikor ő is néz én is nézem, mosolygok, tehát nem mondhatják hogy rossz szemmel nézem őket:( És nem történik végül semmi:( Pedig tényleg szimpatikus a másik és mégismerném, de én nem fogom elhívni meginni valamit 😂 Az eszembejutott már hogy van rajtam valami, vagy hogy azért néznek mert csúnya vagyok, de az kizárt, mert mindenki azt mondja milyen jól nézek, szép vagyok.

Mit csináljak az ilyen helyzetekben?!

Előre is köszi

Fiatal lány:3



2018. okt. 29. 18:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Internet, társkeresők, szórakozó helyek, bulik kizárva
2018. okt. 29. 18:23
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Szóval a legtöbb lehetséges opciót kizártad. Random az utcán meg senki sem megy oda valakihez hogy szia szép a szemed stb hisz azt se tudod mit csinál miért van ott ilyenek. Ha ennyire nem akarsz emberként ismerkedni akkor sehogy :/
2018. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

*emberként ismerkedni*??

lol a net emberebb mint igaziból? Hát jó

2018. okt. 29. 18:36
 4/19 anonim ***** válasza:
Járjál táncos helyekre. Igénytelenebb formája a diszkó, igényesebbek a tánciskolák által szervezett bulik.
2018. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Vagy csatlakozz túrázó, sportbarát körhöz.
2018. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha a húspiac, a táskeresők és a szórakozóhelyek nem vonzanak, akkor vannak ilyen közös érdeklődésű körű egyletek, tanfolyamok, főzősuli, agyféltekés rajzolás stb.

Vagy pedig vannak a villámrandik, ami nem net, nem szórakozóhely, ám korban hozzád illő emberekkel fogsz pár percekre közösen asztaltársaságozni. Vagy vannak ezek a havervagy.hu partypont.hu és társai, ahol a net csak a programok ismertetésére szolgál, de elmenni személyesen kell és nem kiváltképp ismerkedő partik, de lehet szerencséd ott is.

2018. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én miért nem találkozok ilyen lányokkal?
2018. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, közös érdeklődésű programok, tanfolyamok stb eszembejutottak már csak még nem kerestem.:)


Utolso, milyen lánnyal?

2018. okt. 29. 18:51
 9/19 anonim ***** válasza:

7es pacsi.

Kultúr helyekre kellene járni,nem kocsmába,ez jogos.

Érdeklődési kör/sport nem rossz, ismersz meg embereket,illetve akiket napi szinten látsz buszon,azok már ismerősek, nem idegenek annyira,mert naponta látod őket,minden, nem tudom,en tanacstalan vagyok...ha egy lány szemezne vele,oda vissza nézünk..oda nem mernek menni...vszinuleg csunyanak tart,es azon mosolyog, ha meg oda is megyek...mit mondok egy idegen embernek az utcán? Szia,xy vagyok, leulhetek melled,beszélgetünk?... ha ilyen lenne vagy lesz en szeretnek odamenni, de leblokkolok...mi van ha csak azért néz,mert én raneztem,és azt kerdezi magaban,hogy ez miert bamul...stb..

2018. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Lépj be fbn olyan csoportba ami neked megfelel, gondolok itt hobbira. Elmész és ott ismerkedsz, ez még benne van a kereteidben?


Pl.: jókat lehet beszélni a természetről kirándulós csopiban, festő, rajz összejövetekeken megvitatni a 21. Szd irányzatokat, amihez nekem fingom sincs, vagy egy jó kis zenés csoport akik összejárnak csak úgy muzsikálni.


Rajtad áll, hogy hogyan választod meg a “tervedet”, de igazából itt mi, szerintem, nem nagyon tudunk segíteni, mivel nem ismerjük a szokásaidat, ami alapján tudnánk neked segíteni. Lehet hogy ez egy baromságnak tűnik, de sokan csak interneten próbálkoznak, mert félnek a visszautasítástól. Nálad is ez lehet, félnek attól, hogy mit fogsz válaszolni, engem már küldtek el a halál szebbik felére, mert megmertem kérdezni, hogy lenne kedve meginni egy kávét. És én is hezitálok már azon, hogy odamenjek vagy nem. Mert több ember elött beégni nagyon nincsen kedvem, így is ugy néznek rám, mintha a lipótvárosi elmegyógyintézetből szöktem volna meg.


Sok szerencsét!

2018. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!