Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányként hogy ismerkedjek?

Lányként hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Internet kizárva. Sokszor van olyan mikor parkban, utcán, vagy mondjuk buszmegállóban (😂) szemezek egy számomra szimpatikus fiúval. Sokszor van ilyen, de soha nem jön hozzám beszélgetni egyik sem:( Ha nem is ismerkedésbe, akkor barátkozásba is benne lennék, de én lányként menjek oda? És akkor mit mondjak? Tudom hogy 21. század, a lányok is kezdeményezhetnek, de azért mégis. Mikor ő is néz én is nézem, mosolygok, tehát nem mondhatják hogy rossz szemmel nézem őket:( És nem történik végül semmi:( Pedig tényleg szimpatikus a másik és mégismerném, de én nem fogom elhívni meginni valamit 😂 Az eszembejutott már hogy van rajtam valami, vagy hogy azért néznek mert csúnya vagyok, de az kizárt, mert mindenki azt mondja milyen jól nézek, szép vagyok.

Mit csináljak az ilyen helyzetekben?!

Előre is köszi

Fiatal lány:3



2018. okt. 29. 18:16
1 2
 11/19 he84 ***** válasza:
63%
Arra gondolt a 7-es válaszoló kérdező, hogy nyilván olyan lánnyal, mint amilyen te vagy. Hisz itt most jelenleg rólad van szó.
2018. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Tudom hogy, rólam van szó, de milyen *ilyen*.

Én örülnék és jól esne ha valaki odajönne hogy leülhet-e mellém és van-e kedvem beszélgetni:)))

De komolyan már én fogok odamenni a ffiakhoz inkább... 😐🙄

2018. okt. 29. 19:23
 13/19 anonim ***** válasza:
21%
Szórakozóhely miért van kizárva? Férfiakból látok ott mindenfélét, értelmiségieket is, nőkből meg az alja, miért derogál a magadfajtának betenni a lábát egy clubba, diszkóba, pubba stb. ? Utcán kockázatos ismerkedni, mert nem azért vannak ott az emberek,a bulikat meg direkt ezért találták ki, már a 19. században is a bálokban ismerkedtek és nem a parasztok...
2018. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg szórakozóhelyeken érdemes ismerkedni (aminek igényes formája a társastáncok, latin táncok), mert egyre inkább olyan világ felé haladunk, ahol már zaklatás a nőkkel máshol ismerkedést kezdeményezni.
2018. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Olyanra gondoltam mint te, aki nem neten akar ismerkedni, hanem élőben. És akár egy buszmegállóban is lehetne vele beszélni/ismerkedni. #7-es voltam.
2018. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ja értem 😂🤗
2018. okt. 29. 22:05
 17/19 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom hány éves lehetsz, de ezek a vihogós emojik már kezdenek idegesítővé válni, amiket ide irkálsz, mint valami 13 éves kiscsaj.


A kérdésedre válaszolva: Érdemes a többiek tanácsát megfogadni, mert ezekbe az utcai szemezgetésekbe csúnyán bele lehet bukni, főleg ha van barátnője a srácnak. Nekem volt egyszer olyan, hogy a barátommal buszoztunk, és leült velünk szembe egy langalétra csaj, aki elég erőteljesen elkezdte bámulni a barátomat. Először nem értettem, hogy mi a szart néz, a barátom már nem tudott hova nézni, mert eléggé kellemetlenül érintette már az egész. Csúnyán, szúrós szemmel ránéztem a csajra mintegy jelezve, hogy kezd túlzásba esni, és megfogtam a barátom kezét.

Erre a csaj már elkezdte sunyin lesni a barátomat akkor, amikor azt hitte nem venném észre, de hirtelen odapillantottam rá és akkor elkapta a fejét idegesen.


Na itt már elüvöltöttem magam, hogy kisanyám nem igaz hogy nem veszed észre, hogy barátnője van, addig állj le, amíg nyugodtan ülök a helyemen. A csaj elvörösödött, és a következő megállónál leszállt.


Azóta ha meglát, inkább nem néz rám, csak oldalról odapillant félősen és elsiet mellettem.


The end


Tanulság: Ha nő vagy, akkor viselkedj is nőként, mert ebbe a bámészkodásba csúnyábban is belebukhatsz, mint az a csaj. A nőtársainkat gondolom te is ismered, tudod milyenek tudunk egymással lenni. Éppen ezért ha nem szeretnéd megalázni magad, akkor érdemesebb nőiesen, határozottan közeledni ilyen sunyi nézegetések helyett.


Remélem sikerült megérteni, hogy ezzel a szemezgetéssel hol is van a probléma.

2018. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Ha idegesítő akkor hagyd figyelmen kívül:))

Amúgy köszönöm a választ, bár ha egy fiu mellett látom a barátnőjét nyilván nem kezdek el vele szemezni😐

2018. okt. 30. 10:51
 19/19 anonim ***** válasza:
23%
Vagyok olyan jófej, hogy nem hagyom figyelmen kívül, hanem inkább szólok miatta.
2018. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!