Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális? (többi...

Ez mennyire normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy régóta próbálok rájönni hogy mivel szeretnék foglalkozni. Sokáig nem tudtam, aztán elkezdtem programozni és megtetszett. De most hogy már mindenki ezt tanulja és mindenki ezzel foglalkozik elment tőle a kedvem. Ez normális érzés vagy teljesen elment az eszem? Válaszaitokat előre is köszönöm.

2018. okt. 29. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonlo cipoben jarok. Arra gondolok, hogy ok, hogy most munkaero hiany van, de mire megtanulom, kb mindenki allast fog keresni.

Teljesen normalis.

2018. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem és nem ijeszt meg vagy nem tántorít el tőle?
2018. okt. 29. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:

De!

Bar nem tudom, hogy te pontosan mit tanulsz, en virtual reality game development, szoval ez csak nem kelendo annyira mint a webdesign. Nagyon sokan front-end development-tel foglalkoznak, szoval en inkabb masra fokuszalok. Abba nem feccolnek energiat, hogy egy ujabb webdesigner legyek a szazezerbol.


De jelenleg meg igy is probalom visszaszerezni a lelkesedest, mert valahogy nagyon leult a dolog.

2018. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedved maradjon meg. Ki tudja, lehet te leszel az egyik legjobb, legkeresettebb programozó.
2018. okt. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztatást.Nehéz pozitívnak maradni főleg úgy hogy látok olyat aki nálam jobb benne igaz több ideje csinálja mint én. Ui.: Hol tanulsz ?
2018. okt. 29. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!