Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy barátság ezért szakad...

Ha egy barátság ezért szakad meg az normális?

Figyelt kérdés
Egy korábbi osztálytársam üzletember lett. Eleinte örültem a sikeréhek, majd egyszer felhívott, hogy találkozzunk egy vendéglőben. Öltönyben jelent meg a papírjaival és az ajánlataival, meg hogy ez a takarékoskodásról, felelősségtudatomról szól - veszteni valóm nincs. Hát, közel két órás beszélgetés után nem írtam alá neki semmit, majd még egy kis győzködés után barátságosan elköszöntünk. Később felhívott, hogy milyen felelőtlen vagyok és mekkorát csalódott bennem... Egy kicsit levert a dolog. 26/N
2018. okt. 12. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kérdező ez nagyon is emberi jellemvonás. Akiknek az a munkája, hogy emberekre rátukmáljanak valamit, azoknál ez bevett szokás. Ne sajnáld, ha ezért megharagszik rád.
2018. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság és nem is volt az soha, a haverod pedig nem üzletember, csak egy lúzer, akit belerángattak valami piramisjátékba/mlm-be/pénzügyi tanácsadóskodásba. Ezek mind sok pénzt ígérnek, és általában a legtöbben nem gazdagodnak meg belőle. Na, most már kezd rájönni, hogy, neki sem lesz ebből pénze, emiatt ideges és rajtad vezeti le. Szerintem ne foglalkozz vele, keress értelmesebb embereket.
2018. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!