Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyomi lányból menő? Lehetséges...

Nyomi lányból menő? Lehetséges ez? Ti találkoztatok már ilyennel, esetleg veletek volt?

Figyelt kérdés

Ha mást nem akkor külsőre. Lehetséges ez, vagy aki nyomi, az az is marad?

Kb 155 centi vagyok, 60 kiló. Nagyon zavar a súlyom, és próbálok tenni ellene, de még nem sikerült. Szemoldokomet még nem mertem kiszedni, de mondjuk annyira nem vészes. Az arcom az nem túl szép, de nem túl csúnya, átlagosnak mondanám. A hajamat sem szeretem. Hullámos és az egyenes között van, viszont nagyon sok baba hajam van és ezek kiállnak. Az arcom miteszeres, de már nem olyan pattanásos. Már van bajuszom is, persze csak világos, de engem zavar. Gondolom le kéne gyantazni, viszont van ott egy anyajegy, és félek, hogy nem tesz jót neki, az is lejönni vagy valamixd

A kezem is szőrös, meg nem mertem legyantazni, mert félek, hogy erősebb lesz, de ezt majd megcsinálom.

Öltözködni sem tudok, nincs stílusom, pont az alakom miatt.

A szemelyisegem is elég szar, új társaságban nem merek beszélgetni, nem tudom, hogy mirol beszéljek, mennyit szabad elmondanom magamról, a kínos csönddel sem tudok mit kezdeni.

Most vagyok 16 éves. Pozitív irányba meg lehet változni meg? Kinézetre gondolom igen, de szemelyisegileg? Mit tegyek ezért? Olvassak többet vagy mit szoktak a menő emberek csinálni?:DD


2018. okt. 30. 20:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"A szemelyisegem tényleg szar, sokszor vagyok bunkó, ciki, makacs vagyok, utálom, ha másnak van igaza, eléggé buta vagyok, lusta és még sorolhatnám."


De cuki!

Figyelj, egy igazán buta ember sose ismeri el, hogy buta, mert még ahhoz is buta.

2018. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
Észrevetted, hogy vannak olyan apróságok a külsődön, amiken lehet változtatni. Ezeken akkor változtass! Jobban fogod érezni magad! Kérd a szüleid segítségét! Remélem, támogatnak! Szóval tedd meg ezeket az apró lépéseket, magabiztosabb leszel tőlük. A fogyásban nem kell nagy célokat kitűznöd magad elé, csak apránként, pl. karácsonyig 2-3 kg. Sokat fog számítani. A babahajakat hajlakkal, kevés zselével lesimíthatod. (Nekem is problémám.) Legyen nálad mindig kézkrém, és ha bekrémezted a kezed, és a krémet már nagyjából beszívta a bőröd, de még nem teljesen, simíts végig a hajadon, akkor kevésbé fognak elállni a babahajak. Az olvasás jó, de ha pl. posztolgatsz ezt-azt a face-ra, és nézed, hogy mások miket posztolgatnak, abból látni fogod, mivel foglalkoznak a többiek. Ne csinálj olyasmit, ami téged nem érdekel, de ha van egy-egy jó kiállítás, fesztivál, ilyesmi, kukkants be, csinálj szelfiket, posztolgass, az sem baj, ha mindig kulturális helyről posztolsz, lényeg, hogy ha van egy érdeklődési köröd, stílusod, azt mutasd is meg. Sok sikert!
2018. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia!:) Szerintem az első és legfontosabb, hogy próbáld meg elfogadni magadat és látni, hogy azért mert talán néhány dologban különbözöl, még nem vagy rosszabb, mint mások. De 16 évesen ez egy jellemző kérdés és baj a kamaszoknál, szóval ezekkel a problémákkal nem vagy egyedül. ha van olyan, akiben maximálisan megbízol, nyílj meg legalább neki erről, mert fontos, hogy tudj valakivel őszintén beszélgetni. Ha kiadod magadból a dolgokat, megnyílsz és olyantól kapsz tanácsot, aki valóban ismer téged, az sokat segíthet és az önbizalmat is javíthatja. A nagy társaságban való megszólalásnak, téma feldobásnak, stb. is alapja az önbizalom. Én egyébként 16 évesen jártam pszichológushoz, már nem azért, mert bármi mentális bajom lett volna, hanem mert kamasz voltam, felgyülemledtek bennem az érzelmek, nem tudtam kezelni a hormonjaimat, utáltam magamat és a világot is és nem tudtam mit, hova rakni magamban. Szerintem életem egyik legjobb döntése volt, hiszen egy pszichológus azért van, hogy meghallgasson és segítse a te lelki előrehaladásodat. Sok szűlő sem tudja kezelni ezeket a problémákat a tiniknél, nehezen tudnak reagálni az önbizalomhiányra és az ehhez hasonló problémákra, így én maximálisan ajánlom neked, hogy keress fel egy pszichológust és ezt nem kell szégyelni, a pszichológus nem ‘dilidoki’, hanem sok esetben egy óriási segítség.:)

A külsô dolgokban pedig a következőket tudom ajánlani:

Én is nő vagyok, és engem is irtóra zavart a szőr. Utáltam általános iskolában, folyamatosan takargatram a kezemet, lábamat. De akkoriban megosztottam ezt anyukámmal, aki bátran elvitt a saját kozmetikusához. A gyantától egyáltalán nem erősödik a szőrzet, pont hogy az ellenkezője történik; idővel kikopik. Az anyajegy miatt érdemes megkérdezned a kozmetikust vagy esetleg egy bőrgyógyászt, hogy mennyire ajánlatos a harciművelet azon a területen, de ez sok mindentől is függ, úgyhogy tényleg szakvéleményt kérj ezügyben. A szemöldök témában pedig ugyancsak nagy segítség tud lenni egy kozmetikus, aki pont annyit szed ki, amennyit te szeretnél és formásabbá tudja tenni.

A hajad miatt szerintem ne aggódj, nekem is sok babahajam van, de legalább nem kopaszodunk meg egy ideig, hisz folyamatosan jön az utánpótlás.:) Ha nagyon idegesít, hajlakkal le tudod őket lapítani.

Az öltözködés egy abszolút szubjektív dolog. Azt írtad nincs stílusod, de biztosan van, hisz el tudod dönteni, hogy mi tetszik vagy mi nem. Így kezdődik a saját stílus kialakítása. ha bemész egy boltba és egy eladó segítségét kéred, hogy mit tudna ajánlani az alkatodhoz, biztosan többet tud mondani ezügyben, mint én. De egyébként ha Pinteresten rákeresel a megfelelő szavakkal, ki fog adni egymillió képet, amiből ihletet meríthetsz. Bár egyébként hozzátennem, hogy a te súlyod nem sok, hanem egészséges.

Tudom, hogy az egész világ azt hajtogatja, hogy ‘ne hallgass más véleményére, szarni bele, stb’ de persze azt is tudom, hogy ez nagyon nehéz, főleg ha az ember magának sem tetszik. De a tévhit ott van, hogy nem másoknak kell megfelelni, hanem magadnak. A cél az, hogy belenézz a tükörbe és azt mondd, hogy ‘igen, nekem tetszik ez a ruha, tetszik magamon és a hajam is jól néz ki és teszek arra, ha másnak nem’.

Természetesen tudsz pozitívan változni, de a legjobban neked kell akarni és megszerettetni magadat magaddal. Fiatal vagy még, ezermillió változáson fog keresztülmenni a személyiséged is (hisz most formálódsz) és a tested is.

Én sok sikert kívánok neked és remélem, hogy néhány dologban hasznodra tudtam válni

(Bocsánat a keszekusza válaszért, csak túl sok gondolat volt a fejemben, amit mind le akartam írni... de így is elfelejtettem a felét:()

2018. okt. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!