Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem megy teljesen...

Csak nekem megy teljesen egyedül, társaság nélkül a főzés?

Figyelt kérdés

Ha már van valaki, akár az egyik szülő, már elrontom a dolgokat.

Mert ilyenkor jön a (kéretlen) segítség, ha nem tudok valamit, téblábolnak, még ha nem is törődnek avval amit csinálok, a tudat,hogy bármikor megjelenhet valaki, zavar. Ha egyedül vagyok, és elrontom ezt vagy azt, nem haragszik magamra, szimplán kijavitom, vagy újat/más csinálok és eltüntetem a nyomokat. Nem szól, senki, ha órákig pepecselek bármivel, mert nagyon lassú vagyok. Számomra megszégyenítő, ha valaki ott van, ilyenkor legszívesebben kitessékeltém és zárt ajtók mögött folytatnám, de ezt sem merem megtenni.


2018. okt. 23. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Én is egyedül szeretek főzni. Nincs ezzel baj. Azon meg ne parázz, hogy elrontasz valamit, ha ott téblábolnak és beleszólnak, akkor csinálják ők. Gondolom, felnőttekről írsz. Egyébként engem is frusztrál. Amikor a "főnökasszony" otthon van, max. kuktáskodom. Pucolom a zöldségeket, stb., stb. Mondjuk nálunk elég kicsi a konyha, ez is zavaró.
2018. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Nekem tökmindegy hogy ki van ott amíg békén hagy. Egyedül anyámat zártam ki mindig mert ő nem bírja ki hogy bele ne kössön mindenbe.
2018. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En gyakorlatilag minden tevekenyseggel igy vagyok.
2018. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!