Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, titeket mennyire...

Lányok, titeket mennyire zavarna, ha a pasitok arcán anyajegy lenne?

Figyelt kérdés

Sajnos az enyémen van 3 is. Közepes méretűek, szóval nem vészes. De mégis zavar, mert feltűnő.

Ti hogyan reagálnátok egy ilyen fiú arcra?

Ha nem lennének, akkor elég jóképű lennék...

Gondoltam már, hogy leszedetem, de akkor meg heges lenne. De az valószínűleg jobb lenne, mint a mostani.

Egyébként a testem is van egy pár, kb.10-12 ami nagyobb...


Nemcsak lányok véleménye érdekel a témával kapcsolatban :)

18/F



2018. nov. 6. 17:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, több is. Soha senki nem tette szóvá, bár elképzelhető, hogy voltak, akik emiatt kosaraztak ki. :)
2018. nov. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 he84 ***** válasza:
50%
Tudod 9-es válaszoló azért ellenzik páran azt, hogy lerszedesse magáról, mert az eléggé olyan, mintha nem fogadná el így önmagát. De erről nagyjából írtam is korábban. Na meg a műtétek általában drágák, nem érik meg, nem mindekit zavar és mert ennyi erővel akkor minden kis testi jellemzőt, vagy hibát, amire a gazdája kényeskedik mások miatt is, mind le lehetne szedni, módosítani lehetne, ami túlzás és butaság,...
2018. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%

#12

Az még nem „minden kis testi jellemző módosítása”, ha megcsináltat valamit, ami miatt tényleg feszeng. Ilyen az is, ha egy nő felvarratja a köldökig érő melleit (igen, léteznek olyanok, pláne tetemes súlyfelesleg leadása után), mert egész egyszerűen gyűlöli miattuk a saját testét, fél levetkőzni szexhez, és ha megteszi mégis, képtelen elengedni magát miattuk. Lehet, hogy te ezt mondvacsinált baromságnak tartod, mert nem érzed át, de attól még igenis létező jelenség, és a világ legkönnyebb dolga elintézni mindent annyival, hogy „ó hát csak el kell fogadnod magad, tökre nem szexi az önbizalomhiány” (és ha nem az, akkor mi van? emberi dolog, nem?). Ha van lehetősége változtatni magát, és szeretne is, akkor hadd éljen már ezzel a lehetőséggel anélkül, hogy ítéletet mondanának felette és a „férfiatlansága” felett. Ami az árakat illeti, amennyiben a bőrgyógyász az elrákosodás rizikója miatt (ez a nagyobb, kiálló anyajegyek esetében áll fenn főleg) indokoltnak tartja az eltávolítást, vagy legalábbis van annyira jófej, hogy ezt írja az ambuláns lapra és megkímélje ezáltal a pácienst a pénzkiadástól, akkor teljesen ingyen meg lehet úszni, ellenkező esetben 20-30 rugóból, persze nem tudom, mi lenne a helyzet, kapásból mindhármat el akarná intézni.

2018. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 he84 ***** válasza:
50%
Nem ítélem el a műtéteket, de akkor is túlzás, a legtöbb esetben teljesen felesleges. Főleg a mellműtétek és hasonlók, de az anyajegynél is már az, főleg hogy az a mell ügyhöz még kisebb. Igenis inkább fogadja el magát mindenki úgy, amilyen a teste, idővel megtanul jól hozzáállni, nem feszeng és akkor nincs gond. Igenis át tudom érezni, nem ismersz, nem vagyok én se tökéletes. Nem másoktól kell rettegni, hogy mi lesz akkor, ha így-úgy vele ez-az nem stb., ezt megérzik sokan és emiatt is van, hogy ilyen kisugárzás, ilyen görcsös hozzááállás miatt taszít el valaki valakit, nem a külsejével feltétlenül. Aki meg ennyire főleg külső alapján elítéli a másikat, az egy kényes, felszínes, érzéketlen ember, már elnézést. Ám nem szeretnék vitát!
2018. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Én pont azért imádom az anyajegyeimet mert pont úgy helyezkednek el mint P!nk arcán.
2018. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor szedetném le, ha "veszélyben" lenne (pl. ha esélyes, hogy borotválkozás közben megvágod, vagy gyakran dörzsölődik)
2018. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16%
A mai lányoknál minimum egy +0 a bankszámla végére hogy elnézzék. Ha nagyon feltűnő akkor kettő. Mert ugye a mai lányoknak vagy Brad Pitt vagy, vagy Bill Gates. Esetleg kettő egyben.
2018. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 he84 ***** válasza:
84%
Nem minden mai lány egyforma és nem mindenki mai lány/nő.
2018. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!