Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elvihet a rendőrség azért,...

Elvihet a rendőrség azért, mert egy közösségi oldalon üzenetekkel bombázok valakit?

Figyelt kérdés
A randik.hu oldalon nagyon sok üzenetet küldtem egy srácnak. Mindig letiltott. De én aztàn mindig új profilt hoztam létre, és tovább írkàltam neki. Elég bonyolult ügy volt kettőnk között...érzelmi okokból írtam neki olyan sokat. Viszont az üzenetekben csak az érzéseimet írtam meg. Egyáltalàn nem fenyegetőztem, nem zsaroltam, semmi ilyesmit nem csináltam. Aztán a sràc feljelentèst tett rám az oldalon. A randik.hu meg kiértesített engem emailben hogy feljelentés érkezett ràm. Töröltem magam az oldalról és küldtem email-t a randik.hu-nak hogy többet nem írok a srácnak. Azt válaszolták, hogy ők nem fognak feljelenteni, de a srác attól mèg feljelenthet, és akkor ki lesznek adva az adataim a hatóságnak. Na most ha tényleg feljelent engem a srác, akkor a neki küldött rengeteg szerelmes üzenetért elvihet a rendörség???

2018. nov. 7. 11:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező pontoz le mindenkit, mert fáj neki az igazság, hogy ő egy beteg állat :D dikinyós rib...anc
2018. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is ezt gyanítom.De akkor minek teszi fel a kérdést? Börtön helyett diliház.
2018. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A kerdezo max akkor tud igy lepontozni ha van egy tucatnyi accountja.

Sok megkeseredett baromnak ennyi orome van az eletben hogy lepontoz, igazan nincs mit kattogni ezen.

2018. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én senkit sem pontoztam le! :-)
2018. nov. 7. 15:09
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy miből gondoljátok, hogy a kérdező nő?
2018. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mivel tobbszor leirta hogy egy sracnak irogatott.

Ha meg meleg lenne hamarabb le lett volna koptatva.

2018. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Synesztro ***** válasza:
30/F rendőrsége válogatja. Én bevittem a kinyomtatott rágalmazást amit avolt nejem tett ki a facéra konkératn név szerint: te r.hadt t.tves .... senki ne higyjen ennek az embernek ez egy t.tű stb stb. ezt 4napon át folyamatosan. bevittem a jardra, és közölték, hogy nincs nekik idejük ezzel foglalkozni menjek szépen haza, majd lenyugszik és abbahagyja. sz@rnak ezek mindenre.:S
2018. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!