Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már, hogy végetek...

Éreztétek már, hogy végetek van? Összeomlotok és nem bìrjátok tovább?

Figyelt kérdés

A barátaim elárultak.Elfordultak tőlem,és hazugságokat terjesztettek rólam.Talán ők igaznak gondolták,de egyikük sem velem beszélte meg hanem egymással.A nő gyűlöl vagy ha nem akkor sem kér belöllem (ez elsősorban az én hibám,de lehet hogy neki is teletömték a fejét a f***szságokkal)A családom csak annyira kaotikus amennyire alaphelyzetben is de az épp elég.Persze tudom hogy elsősorban csak magamra számìthatok és az önsajnáltatás sosem volt az én stìlusom de most kb elvesztettem az összes embert aki jelentett nekem valamit.És pont akkor,mikor kezdtem úgy érezni hogy sínen vagyok,hogy rendberakhatom azt a káoszt amit hónapok óta az életemnek nevezek.Egy megmaradt reményem az új munkahelyem,ami azért elég szánalmas 😂

Másokkal is ìgy van?Mikor épp kimásznál a gödörből valami mindig visszalök?Szélmalom harc az egész?

Teljesen olyan,mintha kifordultam volna önmagamból,fél évvel ezelőtt még elképzelni sem tudtam hogy mindez megtörténhet,mintha teljesen kicserélődött volna az életem.

Tudom hogy érdemleges válasz nincs a kérdésemre,mások is átélik és mindenkinek magának kell rendbejönnie.Talán pozitìvum,hogy a hozzáálásom nem negatìv inkább olyan semmilyen.

Tudom hogy ezzel a kiìrásommal csak fölöss rinyát érek el,de ìgy késő este nincs jobb dolgom mint ezen kattogni.Esetleg egy-két sikersztory?



2018. nov. 8. 02:27
 1/6 anonim válasza:
Igen én is így érzek most. Ha elárultak a barátaid menj más társaságba. A családoddal ülj le és beszéljétek meg mi történt. Én is hasonló cipőben járok csak nekem kicsit más az élet történetem.
2018. nov. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem túl sok okosat tudok írni, sajnos. :-( Hasonlót én is átéltem.

Akik elárultak, nem a barátaid voltak. A barátok nem terjesztenek hazugságokat, ha bármi van, akkor megbeszélik négyszemközt az adott problémát, ha a barátság meg is szűnik, akkor se bántanának. Aki pedig másoknak hisz, meg hazugságoknak ahelyett, hogy megbeszélné adott illetővel a problémát, az így járt.

Átéltem én is ilyeneket sokszor és ezzel vígasztaltam magam.

Munka után nézz valami hobbit, törekedj új kapcsolatok kialakítására a munkahelyen, vagy azon kívül.

Gondold át, milyen hobbit szeretnél nagyon és hátha ott találkozol emberekkel, akikkel kialakulhatnak kapcsolatok.

2018. nov. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen tavaly májusban. Teljesen újra kezdtem az életem, új hely, új munkahely, új emberek. Mintha kicseréltek volna....

Egyetlen 1 embert hagytam meg a régi életemből az egyik gyerekkori barátom egyedül ő tudja hova költöztem mit csinálok elérhetőségem.....

Még a család se tudja, ennyire lezártam mindent, de határozottan jobb lett az életem.....

Javaslom szelektálj Te is!

2018. nov. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt, 2 évvel ezelőtt. Csak pszichológussal tudtam kimászni a szorongásból, a stresszből és főként még az segített, hogy rájöttem, mivel szeretnék foglalkozni a jövőben. Így bármennyire is nehéz, a motiváció mindig "életben tart".
2018. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, gyakorlatilag folyamatosan ez van egy jó ideje.


Nekem egy önellentmondás segít ezen.

Vagyis nem segít, csak túlélek, hosszú távon többet árt (fizikai egészségen már rendesen látszik), de ez van (valószínűleg a teljes, látványos összeomlás jobb lenne, mert akkor a környezetem észbe kapna, és lenne változás, de meg akarom kímélni a környezetemet a csalódástól és magamat a sajnálkozástól)


Szóval a megoldás számomra: Full leterheltség, rengeteg munka, plusz második diploma, mindenféle "kötelező" elfoglaltság találása (Másodállásszerűség, építkezés stb stb), de olyan témákban, mintha lenne jövőm, tehát hosszabb távú célok és azokért dolgozás (Pl. Minek dolgozni nagyobb lakásért/házért, amikor a mostani elég, és az már gyakorlatilag biztos, hogy normális családom soha nem lesz, az a hajó elment. Minek tervezni újabb, jobb autó vásárlását, amikor ez is ki fog szolgálni, ha így megy tovább az életem, minek tuningolni, ha úgyse járok rendezvényekre, ahol megmutathatnám, ahogy épül az autóm, minek második diplomát szerezni amikor olyan szinten romlanak azok a tulajdonságaim, attitűdjeim amik sikeres vezetővé tennének, hogy valószínűleg a lehetőséget sem fogom megkapni rá, hiába lesz második diploma, ami ehhez hozzásegítene.) Ezekkel gyakorlatilag az összes szellemi, fizikai energiámat felemésztem, így nincs idő az összeomlásra. Megyek előre nap-nap után látszólag előre, gyakorlatilag viszont egyre erősebben lefelé.

Viszont, hogy mi lenne a megoldás? Azt nem tudom. Vagyis igen.

Számomra a fenti teljes összeomlás, addig a status quo nem változik. Viszont akkor ugyanott vagyok, amit nem akarok. Pszichológushoz járáson gondolkoztam, de gyakorlatilag csak negatív véleményeket olvasok róluk és nem csak az én gondolkodásmódomon kellene változtatni.

2018. nov. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már nagyon sok embert lecseréltem,szanáltam életemben ilyenek miatt,nem vagy egyedül.Csinálj egy törlést,új munkahely,új emberek,sínen leszel,múlttal ne foglalkozz.
2018. nov. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!