Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A néptánc milyen szerintetek?

A néptánc milyen szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 10. 10:05
1 2 3
 1/27 nemaRendőrség ***** válasza:
41%
Szerintem gyönyörű, nekem nagyon tetszik, főleg mikor kiöltöznek.
2018. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
Én 8 évig néptáncoltam. Egy kínszenvedés volt
2018. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem minden tánc tök jó. 10 év körüli gyerekeket láttam többször művelődési házból néptánc órákról kijönni (salsa órák voltak utána ott), lehetett rajtuk látni hogy milyen természetesek, magabiztosak a másik nemmel.
2018. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem gagyi, legalábbis a nagyar néptánc
2018. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A 8. Embenerk nem én vagyok az idegbateg hanem a Macskista szerzetes.
2018. nov. 10. 10:48
 6/27 veterán vas ***** válasza:

Fölösleges véleményt alkotni.

A kérdés stílusa, már minősítette a kérdezőt....... :(

2018. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%

A néptánc a sok száz év alatt kialakult szórakozási és kommunikációs forma. Nagyon jó, bármely életkorban.


Aki szerint gagyi, azt sem tudja miről beszél. Mintha azt mondaná, a számítógép csak egy porfogó...


Ha meg akarod ismerni, hajrá! Ha kell segiteni, Írj!

2018. nov. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Meg altalanos suliban az osztalyfonok kitalalta hogy igenis mindenki neptancot fog tanulni, mert ha neki tetszik, akkor masnak is kotelezo. Na de szandekos benazassal ugyse kerultem sokszor szinpadra.

Innen mar nem nehez kitalalni hogy azota mennyire utalok tancolni, legyen szo barmilyen stilusrol.

2018. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
7. Jajj bocs, el is felejtettem, hogy nincs saját véleményem, csak a tiéd létezik :(
2018. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén? Értékelem, hogy évszázados hagyomány, nehéz megtanulni, lenyűgözőek a ruhák, főleg a lányok ruhái, amiket még felölteni is egy művészet. Objektíven nézve ez egy csodálatos dolog. A szubjektív véleményem viszont az, hogy idétlen, a csujjogatásokkal, dobogásokkal ki lehet kergetni a világból.
2018. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!