Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz és kellemetl...

Miért olyan nehéz és kellemetlen érzés ez? Mi lenne a helyes, hogyan szabadulhatnék meg ettől az érzéstől?

Figyelt kérdés

Elég fiatalon sikerült komoly kapcsolatot kialakítanom ami még mindig tart.A párommal együtt csiszolódtunk,fejlődtünk bizonyos dolgokban.Szerencsésnek mondhatom magam amiért 3 éve egy olyan ember van mellettem akivel bármit megbeszélhetek őszintén,bizalmasan.Szinte nem is vitázunk.A humor pedig minden napunkat feldobja,gyakran babusgatjuk egymást..az az egy teljesen egészséges,kellemes párkapcsolat a miénk. Mégis,valami nincs rendben velem.Butaságot csináltam.Egy kamuprofillal regisztráltam egy társkeresőre nyilván azért így mert nem merném felvállalni saját magam ilyen háttérsztorival.. ahol aztán érdekesebbnél érdekesebb figurákkal hozott össze a sors és hirtelen nagyon vonzóvó vált a gondolat hogy milyen szexi lenne valakit csak úgy felhívni a lakásra,borozni,flörtölni stb. Aztán majdnem így is lett csak ugye duplán g*ciség lett volna tőlem ha valakivel ezt megteszem úgy hogy ő kép alapján másra számít,mellesleg itt a párkapcsolatom is.Szóval most töröltem magam..de mégis hiányzik az hogy a páromon kívül mással is flörtöljek vagy tartalmasabban beszélgessek,érezzem a visszajelzéseket még ha a virtuális térben is.Van önkritikám,tudom hogy nem egészen normális gondolatok ezek de a bűntudat,a vágy egyszerre jelentkezik és nem tudok mit kezdeni vele.

Tegnap beszéltem erről a párommal is aki szerint,keresnem kellene valami kreatív tevékenységet hogy lefoglaljam magam mások bepalizása helyett..Igaza lehet :/



2018. nov. 11. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen érzése más embernek ia akad! Hogy mit csinálsz, és mit engedsz meg magadnak, az a Te dolgod. Nem élvezted még ki az életet, és félsz hogy később nem lesz rá lehetőséged. Éreztük már ezt jópáran! De még azt sem írtad le, hogy fiú, vagy lány vagy? /fiúra gondolok, mert a lányok nem gyakran csinálnak ilyeneket./
2018. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy 19 éves lány és problémája ez..de igen,lehet ez a baj.Sok minden "tipikus zűr" kimaradt.
2018. nov. 11. 20:12
 3/3 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok én is. Boldog párkapcsolatban élek, mégis izgalmasnak találnám, ha flörtölhetnék valakivel. Szeretem a párom és egyáltalán nem szeretném megcsalni, de ott bujkál bennem ez az érzés. Viszont mivel nem akarom elhagyni és nem akarom, hogy más hozzám érjen, emiatt az érzés miatt nincs bűntudatom. Szerintem akkor van gond, ha nem játék már a flörtölés, hanem megjelennek mögött érzelmek és szándékok, amik sértik a párodat és a kapcsolatotokat.
2018. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!