Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi van velem? Soha nem volt...

Mi van velem? Soha nem volt ilyen érzésem egy rokonom iránt, Már azt sem tudom mi a helyes megoldás!

Figyelt kérdés
Az van hogy kb 1 hónapja találkoztam az unokahugomal (Tudni kell hogy tudtomal 2 unokahugom van meg egy unokabátyám, de ebbe nem vagyok biztos) Soha nem láttam még és elkezdtem furcsán viselkedni (Akkor szoktam hogy ha tetszik egy lány, vagy ha rosszat tettem), ha a közelemben volt nem tudtam mit mondjak neki, Vissza huzodtam, meg ilyenek, (azt még tudni kell hogy ha egy új lányal találkozok nehezen vesszem rá magam hogy megismerjem, ugyan úgy fiúknál is) Néha bámultam nem tudtam le venni róla a szemem, néha már képzelgéseim is voltak, a szeme, a hangja is szép, a haja gyönyörü, néha vele akarok lenni, minden egyes percet vele tölteni, szinte csak ö jár a fejemben, néha azt csinálom hogy ki menjen a fejemböl hogy Horror filmet nézek (amitöl rémálmaim vannak) mikor elment szomorú voltam, a szivem elkezdet fájni, már majdnem sírtam is, néha álmatlan élyszakáim voltak, ma már csak párszor gondolok rá de akkor is furcsa, mert csak ö az egyetlen lány aki a fejembe jár, néha úgy érzem hogy szükségem van rá, nem tudom mit csináljak, tudom hogy ez nem helyes, meg hogy furcsa, de nem tudom mit tegyek, és nem, ez most kivételesen NEM kamu kérdés

2015. aug. 18. 04:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

" ha egy új lányal találkozok nehezen vesszem rá magam hogy megismerjem, ugyan úgy fiúknál is "


-na most akkor te netán búza vagy e ,mert az írásodból még azt se lehet kiolvasni hogy te Fiú/Lány vagy e

2015. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Ha tényleg az unokahúgod,az elég beteg helyzet, hogyhogy nem ismerted a tesód gyerekét?


Ha unokatesód, akkor is beteg, viszont akkor akár még házasodni is tudnátok.


Tanácsom: jobb ha kihevered..

2015. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Tudtok hazasodni, de mazli, ha az elso kozos gyerek egeszseges lesz. Leress uj csajt, aki irant erzel valamit, jarj tarsasagba minel tobbet
2015. aug. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mivel még soha nem láttad,így olyan mintha egy ismeretlen lánnyal találkoztál volna.Gondolataidat kell átformálni.Ha van tesód,gondolj arra mintha a tesóddal feküdnél le.Ha nincs,akkor mintha anyukáddal :) Így majd elmegy a kedved tőle :)
2015. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az utobbi bevált,


#1 fiú vagyok


És mivel soha nem láttam a lányt persze hogy furcsa lettem, mert tényleg szép a lány és engem már szinte megbabonázot, még annál a lánynál is szebb akibe szerelmes vagyok, vagy voltam, már azt sem tudom mit higyek

2015. aug. 18. 23:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Velem is elofordult... De majd kihevered! :)
2015. aug. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Mekkora egy rasszista az első!
2015. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ne vegyél róla tudomást, már megszoktam
2015. szept. 3. 12:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az érzelmi alapon történő lepontozást szoktam meg.


Szakszerű, jogszerű válaszok is le vannak pontozva, csak mert nem tetszik a válasz a kérdezőnek.

2015. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyet értek utolsóval ..

Kérdező: nyugodtan vedd feleségül, csináljatok nagy valószínűséggel beteg gyerekeket, és éljetek boldogan!

DE attól még ez kib*szottul beteg dolog, ha tetszik neked, ha nem...

Pontozni lehet! :)

2015. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!