Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a legkülönlegesebb ember,...

Ki a legkülönlegesebb ember, akivel valaha találkoztál az ellenkező nemből? És miért?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 03:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy volt tanárom.


Roppant érdekes ember volt. Élvezte a tanítást és azt, hogy gyerekekkel van körülvéve. Rövid ideig oktatott csak minket, de én nagyon megkedveltem ez idő alatt. A legtöbb diák szórakozott csak rajta, viszont engem nagyon érdekelt a személyisége. Órák után mindig ottmaradtam vele beszélgetni, majd később a lyukas óráinkban is egymással társalogtunk. Hihetetlen gondolatai voltak, élmény volt hallgatni az eszmefuttatásait.

Fenemód furcsa figura volt, meg kell mondjam. Kicsit Teréz anyás beütése volt, mert több sérült gyereket is tanított, családokon segített, jótékonysági táborokban dolgozott és egyéb gyűjtéseket szervezett, ahol tudott segített, pedig Ő és a családja is csak a tanári fizetése fölött rendelkezett.

Mindezek mellett azonban vadvízi evezéseken és hegymászásokon vett részt.

Csodáltam az értékrendjét, ugyanis mindent képes lett volna megtenni a családjáért és nem érdekelték a pánzügyek.


Röviden összefoglalva egy nagyon jó értékrendű extrémsportoló Teréz anyához volt szerencsém szerény személyében.

2021. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!