Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belenéztem egy új ember...

Belenéztem egy új ember szemébe, és?

Figyelt kérdés
Egy embercsoportban egy új embert kicsit távolabbról láthattam egy ideig, majd amikor közelebbről a szemébe nézhettem, meglepődök, meghökkenek: nem ide való ez a szem, idegen az archoz,.....

2018. nov. 14. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
2018. nov. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja,igen :)

Volt ilyen veled, vagy hasonló?

2018. nov. 14. 10:28
 3/10 A kérdező kommentje:
Idővel megszoktad, ha máskor is láttad, vagy nem?
2018. nov. 14. 10:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, semmi ilyesmi nem történt.
2018. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Milyen gyökérség ez már megint?
2018. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen szem lett volna odavaló, és az övé hová való lett volna? Részletezd, ez érdekesen hangzik.
2018. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Te mi a tökömről beszélsz?
2018. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer egy idősebb nő (szóval nem azért mert akart volna valamit tőlem) csak úgy ránézésre odamondta, hogy szép szemem van (azt hiszem az öröklődés volt a téma), aztán odafordult és megnézte közelebbről, meglepődött és így elmerülve benne azt mondta, hogy nahát neked tényleg milyen szép a szemed... és úgy maradt egy ideig, kezdett kínos lenni... nem tudom mit látott, nincs benne különleges minta vagy színátmenet, de ilyen tök furcsa döbbenet volt a nő arcán. Úgyhogy biztos másoknal is van ilyen kérdező.
2018. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyre rosszabb kérdések vannak...
2018. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Nekem volt, egy csajnak nagyon széles arca volt és ahhoz képest nagyon picike szeme, na akkor éreztem hogy wtf, ez egy hiba a mátrixban. Az ember szerintem ösztönösen keres arányosságokat, szimmetriát a másik külsején, és ha valami nem olyan mint amilyennek ez alapján kéne lennie, az fura. Az általam látott csajhoz egy nagyobb szem illett volna, az a picike meg mondjuk egy ázsiaihoz.
2018. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!