Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te hogyan döntenél?

Te hogyan döntenél?

Figyelt kérdés

18 éves múltam,abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy a párommal egy 60-70 ezerből bőven fenntartható albérletben élek(+ albérlettámogatás)..tanulmányaimat még nem fejeztem be,egy évem maradt a gimiből a korábbi félévet is magántanulóként teljesítettem mert mellette gyárban dolgoztam két műszakban havi 80-90 nettóért..ám ez a közeg nem tetszett nekem és kitűztem célul hogy bárhol de gyárban soha többet.Kaptam lehetőséget a Tescoban 4 órás munkaidőben brutto 95-ért..elvállaltam alig egy hete,gondolva arra hogy estin könnyebb lesz mellette tanulnom szeptembertől..igen,ám csak közben egy 4*-os hotel is behívott szobalánynak nettó 140-ért lényegében egy műszakban ami vidéken nem egy rossz fizu tekintve hogy a párom is ennyit keres kb.Ám teljesmunkaidős és szerencsére megértőek és a heti 2 szabadnapomat kiosztanák a sulis napjaimra is akár..

Dillemáim a következők:

1.Menne-e a suli teljesmunkaidő mellett,ha magántanulóként ment 2 műszak mellett?

2.Ha most bevagyok jelentve 4 órásba,de behívtak 2 próbanapra a hotelba amit be is jelentenek természetesen..akkor mondjam fel a jelenlegit vagy elhamarkodott volna?

Szinte 2 napom van,ezekben dönteni de mindennek megvan az előnye-hátránya..és két ló közé sem akarok ülni..ezért tanácsot kérek.

Te hogyan döntenél?



2018. aug. 12. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A két próbanap előtt nem mondanám le a másik állást.
2018. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A nettó 140 ezer jól hangzik vidéken, de a szobalányi munka nagyon kemény. Persze a kemény fizikai munka megszokható, de biztosan a tanulás rovására fog menni. Előbb fejezd be a gimnáziumot, azt írod, hogy jól megvagytok, vagyis nincsenek kenyér gondjaitok. Munkát bármikor találhatsz, de ha a sulit nem fogod tudni befejezni akkor ebből később csak is hátrányod származhat. Dícséretes, hogy dolgoznál és tanulnál is egyszerre, de most dolgozz kevesebbet és tanulj többet!
2018. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!