Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon "szégyen" ha a szüleimm...

Nagyon "szégyen" ha a szüleimmel élek még mindig mi alapján döntenél?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon kényelmetlen már az az igazság, de viszont nem igazán tudok elköltözni hála ennek a szaros,hulladék országnak mást nem tudok mondani róla.


Mivel egy normális albérlet elég drága, és sajnos nincs akkora képzetségem hogy egyedül feltudjak tartani egy lakást+1 kocsit is a párkapcsolatról meg nem is beszélve (ha lenne leginkább csak problémát okozna).


Szóval egyedül nyomorgok jó körülmények között viszont egy szerencsétlen idiótának érzem magam...alapból is gyerekes vagyok,voltam nem tudom megváltozna ez ha elköltöznék és vannak egészségügyi problémáim is amik hát elég bonyolúltak még én sem nagyon értem őket.


Ezt leszámitva mindenhonnan azt kapom amit részben igaznak is tartok hogy ennyi idősen már ez kell meg az kell meg amaz kell...3 gyerek párkapcsolat stb stb stb...viszont igazából azt sem tudom mivan merre kéne mennem.


A közelben próbálok munkát találni csak itt sehol nem vesznek fel aminek részben van oka is, elég ismert személy vagyok sajnos de őszintén szólva nem érdekel ha annyira szeretnék itt is találnék valami munkahelyet.


A hátrány hogy már azt sem tudom mit csináljak túl sokan ismernek errefelé, nagyon rossz baráti köröm volt, és én is hülyeségekbe mentem bele amiből próbálok kijönni nagy nehezzen.


Nagyon elgondolkodtad a költözés mindennap, viszont azt sem tudom mit csináljak.


Ilyen helyzetben mi alapján döntenél?

25f



2018. jún. 14. 12:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább a pioritás érdekelne hogy mi alapján érdemes dönteni, elég krizis helyzet van.
2018. jún. 14. 12:49
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Miért nem tanulsz egy piacképes szakmát?

Ne másra mutogass,magadra te old meg a dolgot.

Más nem fogja helyetted.

Nyelvek + szakma ez a kombó legyen elsőkörben.

2018. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem szégyen csak rossz,mert tartósan zavaró tud lenni a szülőkkel való együttélés.Mindenki vágyik függetlenségre,hogy a saját életét élhesse,saját bázist alakíthasson ki magának.Hasonló helyzetben vagyok.
2018. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

"nincs akkora képzetségem hogy egyedül feltudjak tartani egy lakást+1 kocsit "


Tehát nem az ország a hibás.

2018. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 he84 ***** válasza:
100%
Hát tévedés, nem mindenkit zavar, hogy a szüleivel él. Engem például nem zavar, de egyelőre még én is otthon élek. Na kérdező, az túlzás és nem várhatják el, hogy legyen párkapcsolatod és 2-3 gyereked. Ne mások elvárásainak akarj megfelelni! Csak miattuk ne tedd, ha te esetleg nem akarod, akkor ne tedd! Mindenesetre sok sikert a többiben!
2018. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én 25 évesen kb. sehol nem fogok tartani és pont leszrom, hogy addigra milyen lakás, autó és hány gyerek kellene....nem érdekel. Akkora éppen meglesz a diplomám és még utána is szeretnék tanulni a munka mellett. Most is tanulok, kollégiumban élek (csak szünetekben vagyok otthon), de teljes mértékben a szüleim tartanak el. Mondjuk nekem nagy szerencsém, hogy nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel és szeretjük egymást, jól kijövünk, tudunk együtt élni.


Én a helyedben tanulnék valamit, ami érdekel. Akár egyetemre is mehetsz, lakhatsz koliban és tudsz vállalni diákmunkát is mellette, majd utána is el tudsz helyezkedni. Egy új városban már nem lesznek olyan problémáid, hogy pl. rossz a híred stb. Találkozol új emberekkel, kiszakadsz a megszokott környezetedből és ez mind jót tenne szerintem.

2018. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
25 évesen 3 gyerek??? Ki az az állat aki ilyet mondott neked?? Az tuti nem volt normális. Ráér a családalapítás 40 évesen is.
2018. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 he84 ***** válasza:
100%
Valóban ráér 40 éves kor felett is, de ne mások mondják meg neki, ne mások miatt tegye. Csakis akkor, ha ő magától akarja és ha biztos anyagi háttere van!
2018. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat :) !
2018. jún. 14. 20:32
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Először azt kellene eldöntened, hogy azért akarsz változtatni, mert igényed van rá, vagy azért mert mások, ezt mondják, azt mondják.
2018. jún. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!