Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 8. -után maradjak vagy elmenje...

8. -után maradjak vagy elmenjek abból az iskolából ahol most vagyok?

Figyelt kérdés
már 2 nyílt napon is voltam. először a gépipariban másodszorra a művészetiben. mindkettő nagyon tetszett de nem nagyon tudok dönteni pedig már épp ideje volna. Három lehetőség létezik: 1.elmegyek a gépipariba 2.elmegyek a művészetibe 3.ott maradok abban az iskolában ahol most vagyok. annyit tudni kell hogy abban az iskolában ahol most vagyok ott ezek a tantárgyak lesznek amik most vannak csak sokkal keményebben. A szakközépiskolák meg mindenki tudja hogy milyenek.

2018. nov. 22. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi szeretnél lenni?
2018. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi vonz inkább? Gépiparban könnyű elhelyezkedni, számít a papír megléte, csak unalmas. Művészeteknél viszont az elhelyezkedés nehéz és csak egy bizonyos elért szint után nem fontos a papír, illetve azon belüli szakterülettől függ.
2018. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja azért azt még hadd mondjam el hogy annyit kell még tudni hogy a gépekhez nagyon jól értek és érdekelnek de a festés és szobrászat is érdekel. sokak szerint tehetséges vagyok rajzban és szobrászatban. szüleim festők. alapból az animáció érdekelt de ez megváltozott. gépipariban pedig gépgyártás technológia,géptervezés és informatikus lehetőségek közül lehet választani. én vagy a gépgyártás technológiát vagy a géptervezést választanám
2018. nov. 22. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj a gépipariban is bőven kell hogy legyen kreativitásod, jó kézügyesség. De! Kell a matek (!!), fizika, informatika. Ezeket is tudod vállalni?
2018. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
persze!
2018. nov. 22. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!